10 мар, 04:03
Сім'ї починають серйозно думати, чи взагалі варто продовжувати дошкільну освіту. Бо вихователям не довіряють, а навчання в приватних садочках є дуже дорогим.
У столиці батьки протестують проти байдужих працівників дитсадочків, бо потім довго лікують дітей від бронхітів.
Матері та татусі переконують, що вихователі не дбають, щоб прогулянка була для малюків справді корисною. Дошкільнята часто гуляють із розстебнутими курточками при мінусовій температурі, а потім батьки лікують їх від застуди. Нарікають, що на дітей ніхто не звертає уваги, вихователі не граються із вихованцями. Працівники садочку, якщо не теревенять між собою, то розмовляють по телефону. На підтвердження своїх слів батьки надали ТСН кілька відео.
Водночас у інструкціях і концепціях чи не кожного дитячого садка записано, що прогулянки мають бути змістовними, продуманими і давати нові знання.
Сім'ї починають серйозно думати, чи взагалі варто продовжувати дошкільну освіту. Бо вихователям не довіряють, а навчання в приватних садочках є дуже дорогим.
Кілька десятків дошкільних закладів столиці нещодавно перевірила Державна інспекція Міносвіти і майже у кожному знайшла якесь порушення. Найбільші претензії - це недостатня увага до здоров'я дітей та до якості харчування. Приміром, в одному навчальному закладі продукти зберігались не в холодильнику, а поруч із медикаментами і хімікатами.
Інспектори радять батькам телефонувати зі скаргами до них. Проте звертатися зі скаргою на вихователя відкрито наважуються одиниці із батьків, бо поміняти дитячий садок можуть не всі.
Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/154145.html
Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua