В Киеве не собираются ремонтировать аварийный мост

20 окт, 06:03

Шулявський міст у Києві - в зоні ризику. Він тримається лише на спеціальних залізних опорах, і щодня на ньому - кілометрові тисняви. Шляхопровід мали реконструювати ще 2007-го - тоді його пошкодила пожежа на базарі секонд-хенду. Втім, минуло 6 років, а столичні чиновники грошей так і не знайшли. Хоча плани в них і досі грандіозні.
 
Це кадри пожежі 2007 року. Зайнялися торговельні ряди з секонд-гендом, розташовані безпосередньо під Шулявським мостом. Тоді вогонь не лише знищив майно підприємців, а й пошкодив опертя шляхопроводу. Щоб не розпався на шматки, його укріпили спеціальними конструкціями. Ще за рік міська влада замовила проект реконструкції мосту.
 
Володимир Воробйов, директор інституту Київдормістпроект:
 
- В 2008 году он начал разрабатываться, в 9 году уже начались проблемы с финансированием этого проекта, отработано было генеральный план развязки, схема дорожного движения.
 
Ось цей цех заводу Більшовик розробники пропонують знести. Це дасть змогу зробити значно зручнішу транспортну розв'язку.
 
Володимир Воробйов, директор інституту Київдормістпроект:
 
- На ней отсутствует левый поворот с улицы Довженко на проспект Победы и сложный правый поворот с проспекта Победы на Гетмана. Предложено на территории завода Большевик сделать правый поворот, сделать его нормальным, классическим, и организовать левый поворот. Вот собственно все изменения в схеме движения.
 
Ширшою удвічі стане і проїжджа частина на мосту. Замість чотирьох хочуть зробити вісім смуг. Вартість самих ремонтно-монтажних робіт за цінами 2009 року становила 150 мільйонів гривень. Стільки ж місто має компенсувати державі за знесення цеху Більшовика. Втім, 2010-го гроші у столиці закінчилися, і проект лишився на папері. Не поновили фінансування й досі. Хоча чиновники визнають - стан шляхопроводу жахливий.
 
Іван Шпильовий, перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА:
 
- Він на сьогоднішній день знаходиться в такому стані, що оперативно потрібно або капітально ремонтувати з урахуванням того, що цей проект був зроблений у 8 році, він на сьогоднішній день потребує деяких часткових змін. Тому його частково потрібно доопрацювати, хоча він практично готовий.
 
Щоб доробити проект і перевірили його експерти - потрібно 8 місяців, кажуть розробники. Тож, якби фінансували вже на наступний рік, будівництво розпочали б наприкінці 2014-го. Тривало б воно ще рік-півтора. Втім, днями голова КМДА заявив: грошей немає. А скільки аварійний Шулявський міст простоїть у нинішньому стані - не знає ніхто.
 
Источник

Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/168181.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua