Кроки для покращення економіки України

18 июл, 17:38

 

 

ДПІ у Солом’янському районі ГУ Мін доходів у м. Києві інформує, що із 23 квітня діє Автономний преференційний торговий режим ЄС для України, який передбачає одностороннє зменшення або скасування мит на українські товари. Так Європейський Союз підтримав економіку України, враховуючи недавні безпрецедентні події в Україні, політичні та економічні проблеми.

            1 листопада 2014 року – до цієї дати триватиме застосування автономних торговельних преференцій для України з боку ЄС, але знижені та нульові ставки мита діятимуть і далі, тому що до листопада діятиме застосування торговельних положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Товари для експорту ЄС

-          Скасовано мито для 94,7 % обсягу промислових товарів.

-          Знижено тарифи на ряд промислових товарів.

-         Скасовано мито для 83,4 % товарних позицій сільськогосподарських товарів.

-         15,9 % сільськогосподарської продукції підпадає під нульові тарифні квоти: яловичина, свинина, баранина, м’ясо птиці, яйця, молоко, йогурти, вершкове масло, молочні пасти, пшениця, ячмінь, кукурудза, овес, мед, цукор – сирець, карамель, глюкоза, крохмаль, манітол, гриби, томати, часник, сік виноградний, спирт етиловий та ін..

Примітка: Інформація про тарифи та квоти розміщена на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі (Співробітництво між Україною та Європейським Союзом/Автономний преференц2ійний торговельний режим ЄС для України).

Як торгувати з ЄС

Для використання преференційного торгового режиму з Європейським Союзом необхідно:

1. Отримати сертифікат походження EUR.1.

Видається Торгово – промисловою палатою України та її регіональними підрозділами. ЄС залишає також можливість використання умов експорту в рамках режиму GSP.який діє сьогодні для України та для використання якого необхідно отримати сертифікат форми А. Відповідні сертифікати видає Торгово – промислова палата України.

2. Ознайомитися із правилами походження товарів з Регламенту Європейської комісії № 2454/93.

Примітка: Інформація про отримання сертифіката EUR.1 та умови торгівлі розміщені на сайті Торгово – промислової палати (Послуги/  Оформлення сертифікатів про походження товарів /  Підтвердження країни походження товарів, що експортуються з України, та видача відповідних сертифікатів походження / Сертифікат EUR.1 в рамках автономних торгових преференцій Європейського Союзу).

Онлайн – сервіс ЄС «Служба підтримки експорту»

Сервіс створений Європейською комісією для того, щоб надавати безкоштовний доступ до інформації стосовно умов експорту до ЄС. Цей онлайн – сервіс містить інформацію про умови торгівлі з ЄС, зокрема стосовно діючих мит, преференційних торговельних угод, статистичних даних, інших специфічних вимог до продукції. Інтернет – адреса онлайн – сервісу «Служба підтримки експорту»: exporthelp europa eu. Для ефективного використання онлайн – сервісу «Служба підтримки експорту» можна скористатися презентацією, розміщеною на сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі між Україною та Європейським Союзом / Інформаційно – аналітичні матеріали з окремих питань / ExportHELPDESK).

 

ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/184052.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua