12 сен, 13:57
«Контррозвідка СБУ ліквідувала так звану розстрільну групу, яка, згуртувавшись у Дружківці Донецької області як «каральний орган» терористичної організації ДНР, викрадала, вчиняла фізичні тортури та розстрілювала місцевих жителів. Затримано ще одного бандита з цього угрупування – місцевого мешканця. Слідчі встановили, що зловмисник особисто стратив трьох громадян. Перед убивством він вивозив своїх жертв у лісосмугу на околицю міста, де катував, а потім убивав. Днем раніше СБУ затримала одного з «катів» цієї банди – 24-річного мешканця Дружківки, який теж власноруч розстрілював людей з особливою жорстокістю», – повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО полковник Андрій Лисенко під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.
Суттєвої активності бойовиків в Маріупольському та Новоазовському районах не спостерігається. Щодо впровадження режимних обмежень на півдні Донецької області: обмеження запроваджено на наступних територіях – Першотравневий район (по всій території); Новоазовський і Тельманівський райони Донецької області, (обмежені лінією по населеним пунктам: Бердянське, Широкино, Соханка, Комінтерново, Павлопіль, Набережне, Таврійське, Миколаївка, Старомар’ївка, Гранітне, Андріївка) та вздовж адміністративного кордону Тельманівського району до м. Маріуполь; вздовж південно-східної окраїни Маріуполь – Мирний, Волонтерівка, Троїцький, Первомайськ, Виноградне, Приморське, Сопине; територія міста Маріуполь та інших адміністративних одиниць Донецької області не підпадають під дію режимних обмежень. «Дані режимні обмеження не є «комендантською годиною» і жодним чином не обмежують права громадян, які дотримуються даних правил. Ще раз підкреслюємо, що дані режимні обмеження діють на території в адміністративних межах Першотравневого, Новоазовського і Тельманівського районів Донецької області та не належать до адміністративної території міста Маріуполь та інших районів Донецької області», – додав Андрій Лисенко.
Докладну інформацію щодо впровадження режимного обмеження можна отримати на сайті Маріупольської міської ради та в колл-центрі штабу «Оборони Маріуполя» за номерами: 097441 42 87, 093 767 66 50, 095 149 97 та за міським номером 0629 333 31 і електронною адресою: oboronamariupol@gmail.com.
Для потреб Національної гвардії України держпідприємство «Завод ім. Малишева», яке виробляє бронетехніку в Україні, відвантажило партію вітчизняних танків Т-64 БВ-1.
В російському суспільстві наростає невдоволення діями російської влади, спричинене поширенням інформації про загибель в Україні великої кількості російських військовослужбовців. «Особливе обурення людей викликає той факт, що російські чиновники продовжують заперечувати присутність російських військ на території України. За оперативними даними розвідки, на території України загинуло близько двох тисяч російських військових. Близько 8 тисяч – зазнали поранень. Загиблі проходили військову службу у 18 підрозділах та частинах Збройних сил РФ з понад 10 регіонів», – зазначив речник РНБО.
За дорученням Президента України Держприкордонслужба підготувала План заходів щодо побудови охорони українсько-російського кордону та адміністративного кордону з АР Крим. Документ включає заходи з інженерно-технічного облаштування кордону, відновлення пунктів пропуску та розбудови підрозділів та удосконалення правового регулювання питань охорони кордону. «Виконання проекту буде здійснено у два етапи. На першому будуть облаштовані ділянки, які розташовані поза зоною активних бойових дій – в межах Чернігівської, Сумської, Харківської областей, а також частково Донецької та Луганської; сухопутної ділянки адміністративного кордону з АР Крим; узбережжя Азовського моря, а також по другому рубежу охорони вздовж лінії розмежування. На другому етапі після роззброєння незаконних формувань та поновлення лінії кордону передбачено облаштування решти ділянки в межах Донецької та Луганської областей», – пояснив Андрій Лисенко.
Інженерне облаштування українсько-російського кордону та адміністративного кордону з АР Крим передбачає земляні та бетонні вали, контрольно-слідові смуги, системи оптико-електронного спостереження, сигналізаційні комплекси, рокадні дороги та фортифікаційні споруди для перешкоджання руху автомобільної техніки та осіб. На річковій та морській ділянках – системи оптико-електронного спостереження та висвітлення надводної обстановки, встановлення спостережних веж, комплексних фортифікаційних споруд для унеможливлення висадки десанту.
Для підвищення боєздатності прикордонних підрозділів Планом передбачено закупівлю військової техніки, спеціального спорядження, засобів контролю і фіксації правопорушень, завершення формування системи контролю надводної обстановки в Азовському морі тощо. Більшість засобів контролю та техніки буде вітчизняного виробництва. Фінансування заходів Плану буде здійснюватися за рахунок бюджету, позабюджетних коштів і коштів міжнародної технічної допомоги. Реалізація Плану триватиме протягом 2014 – 2015 років.
Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/186270.html
Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua