Новини і події у світі

04 дек, 16:48

Всі новини умовно поділяються на календарні, прямі та організовані. В «гарячих» новинах завжди мова йдеться про драматичні події, проблеми міжнародного життя, різноманітні сенсації. Однак про те, що відбувалось вчора на завтра можна вже й не згадати. Однак, це не стосується подій, які мають величезне значення для країни.
Так календарні новини обов’язково пов’язані з річницями будь - яких подій, що незабаром мають бути. Такі матеріали готуються заздалегідь, ураховується все те, що можливо викликало низку пов’язаних між собою подій. Проводиться їх аналіз, знаходяться мало відомі подробиці, збирається максимальна кількість даних, такі як фотографії, факти доказу, текст з малюнками. Кожна людина має право висловлювати свою думку щодо новин, пов’язаних з конкретною подією. Але не дивлячись на те, що новина може бути про річницю події, інтерес до неї не згасне, якщо будуть з’являтися нові факти, і можливо нові дуже цікаві подробиці. Особливо це стосується подій політичного характеру, що має величезний вплив на народ і країну в цілому. Однією з таких цікавих подій вважається Євромайдан, який стався минулого року в Україні, про що свідчать новини революції в Україні.

21 листопада 2013 року – це саме той час, коли в Україні почався Євромайдан, який ще носить назву- Революція Гідності.

Саме в цей день на Майдан Незалежності вийшли громадяни, які не байдуже відносяться до долі країни, висловлюючи свій протест проти відмови уряду Азарова від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Поруч із ними були журналісти, які підтримували їх і також були не байдужі.

К подіям, які відбувалися на Майдані у Києві, не залишилися байдужими і мешканці інших міст нашої країни. Саме це стало причиною створення багатотисячних мітингів, які охопили всю Україну і стали причиною збройних протистоянь громадян та влади. Наслідки стали просто шокуючими – серед величезної кількості народу, який намагався висловити власну думку, більше сотні людей отримало травми від вогнепальної зброї, не сумісні з життям.

Минув рік. Та чи могло бути інакше? 18-20 лютого 2014 року, силовики почали потроху відступати, крім того здійснили масовий вихід із лав фракції народні депутати Партії регіонів. Після цього робота парламенту відновилася і він одностайно почав ухвалювати ряд рішень, які стали доленосними для країни і направлені на припинення протистояння .

 


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/189203.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua