Як розпочати роботу з реєстратором розрахункових операцій Придбання реєстратора розрахункових операцій (РРО)

26 июн, 08:52

Звертаємо увагу, що платнику податків, який має декілька точок реалізації, необхідно придбавати РРО на кожну точку.

Модель РРО повинна відповідати переліку РРО, включених до Державного реєстру РРО, який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України.

Для придбання РРО суб’єкту господарювання необхідно звернутися до будь-якого виробника касової техніки, перелік яких з контактними даними розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України в розділі «Перелік» та в розділі «Податкові новини – 2015» – застосування РРО платниками єдиного податку.

Укладання договору на сервісне обслуговування

Здійснення реєстрації в органах ДФС проводиться після укладання договору на сервісне обслуговування  з Центром сервісного обслуговування (ЦСО) .

Договір про сервісне обслуговування укладається з ЦСО, який має відповідну угоду (договір) з виробником або постачальником саме тієї модифікації РРО, щодо якої укладається даний договір.

Реєстрація РРО в органах державної фіскальної служби

Для реєстрації РРО суб’єкт господарювання (або ним уповноважена особа) звертається до органу ДФС за основним місцем обліку платника податків.

Суб’єкт господарювання також може зареєструвати РРО за місцезнаходженням своїх відокремлених підрозділів (філій, дочірніх підприємств), які розташовані в іншій територіальній одиниці.

Порядок подачі заявок та перелік документів, які необхідно подавати для реєстрації РРО, строки реєстрації, визначені в  Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 року  № 417.

Термін реєстрації РРО в органах ДФС проводиться протягом 3-х робочих днів.

Опломбування РРО та введення в експлуатацію

До початку роботи касовий апарат повинен бути опломбований та сервісним центром видана довідка про опломбування.

Після закінчення процедури реєстрації касовий апарат вводиться в експлуатацію, про що представником платника податків та сервісного центру складається відповідний акт.

Основні реквізити розрахункового документу

Вимоги до форми та змісту розрахункового документа (чеку) визначені Положенням про форму та зміст розрахункових документів, затвердженим наказом ДПА України від 01.12.2000 року № 614, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 року за № 105/5296.

Слід зауважити, що фізособи - підприємці – платники єдиного податку другої та третьої груп, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках готівкою зобов’язані з 1 липня 2015 року застосовувати належним чином зареєстровані РРО

ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/196015.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua