31 дек, 15:00
Сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» заступника начальника управління податкового та митного аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області Людмили Дубрової на тему: «Результати контрольно - перевірочної роботи».
Питання. Доброго дня. Які перевірки платників податків можуть проводити фіскальні органи?
Відповідь. Органи ДФС проводять наступні перевірки: камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Питання. Підкажіть, будь - ласка, а яка періодичність проведення документальних планових перевірок?
Відповідь. Будь - ласка. На сьогоднішній день застосовується ризико -орієнтована система відбору платників для проведення планових виїзних перевірок.
Періодичність проведення документальних планових перевірок платників податків визначається залежно від ступеня ризику в діяльності таких платників податків, який поділяється на високий, середній та незначний.
Платники податків із незначним ступенем ризику включаються до плану-графіка не частіше ніж раз на три календарних роки, середнім - не частіше ніж раз на два календарних роки, високим - не частіше одного разу на календарний рік.
Питання. Будьте добрі, проконсультуйте. За рахунок кого здійснюється оплата послуг експерта для проведення експертизи під час податкового контролю?
Відповідь. Оплата послуг експерта для проведення експертизи під час податкового контролю здійснюється на договірних засадах та за рахунок коштів сторони, що є ініціатором залучення експерта.
Питання. На який строк може бути продовжений термін проведення документальної виїзної перевірки дотримання законодавства з питань державної митної справи? Заздалегідь дякую за відповідь.
Відповідь. Термін проведення документальної виїзної перевірки дотримання законодавства з питань державної митної справи може бути подовжено на 15 робочих днів.
Питання. У мене таке запитання. Яка вартість підлягає амортизації, якщо об'єкт нерухомого майна придбаний платником податку разом із землею, яка знаходиться під таким об'єктом?
Відповідь. Амортизації буде підлягати вартість придбаного об'єкта нерухомого майна, яка визначена за звичайною ціною без врахування вартості землі.
Питання. Хто нараховує амортизацію на основні засоби, передані банком у фінансовий лізинг?
Відповідь. Амортизацію на основні засоби, передані банком у фінансовий лізинг, нараховує лізингоотримувач.
Питання. Дайте, будь - ласка, відповідь на такі питання. Яка перевірка вважається фактичною перевіркою та яка максимальна тривалість такої перевірки?
Відповідь. Перевірка, щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності документа, що підтверджує державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідно до закону, ліцензій, патентів, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами). Тривалість фактичної перевірки не повинна перевищувати 10 діб.
Питання. Чи зобов'язані органи фіскальної служби попереджати платника податку про здійснення фактичної перевірки?
Відповідь. Не зобов'язані.
Питання. Що може бути проведено посадовими особами органів ДФС перед початком фактичної перевірки?
Відповідь. Перед початком фактичної перевірки може бути проведена контрольна розрахункова операція.
Питання. Чи дозволяється працівникам податкової міліції брати участь у проведенні позапланових виїзних перевірок платників податків?
Відповідь. Ні, забороняється.
Питання. Коли банк може розпочати видаткові операції за рахунком платника податку?
Відповідь. Видаткові операції банк розпочинає з дати отримання повідомлення контролюючого органу про взяття рахунку на облік.
Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/202710.html
Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua