Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України спрямовано більше 1,3 мільярди гривень

31 май, 13:12

Донецькою митницею ДФС протягом січня-квітня поточного року до Державного бюджету України перераховано 1 млрд 311 млн грн митних платежів. При цьому лише у квітні забезпечено надходжень платежів у розмірі майже 380 млн  гривень. Зростання у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року склало більше 32%, або 318,2 млн  гривень. Середньомісячний показник перерахованих Донецькою митницею ДФС у держбюджет митних платежів за 4 місяці 2017 року становить майже 328 млн грн, що в 1,3 рази,  або на 80 млн грн, більше минулорічних показників.
В ході проведення митних формальностей, пов’язаних із контролем чистоти декларування, додатково залучено до бюджету більше 13,7 млн грн митних платежів.
В рамках проведення експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування до  спеціальних фондів відповідних місцевих бюджетів Донецької області спрямована сума орієнтовно у 70 млн гривень.
Специфіка функціонування підприємств Донецького регіону визначила і основу переліку бюджетоформуючих товарів: у січні - квітні 2017 року - це товари сировинної групи, що традиційно імпортуються для власних виробничих потреб підприємствами металургійної, вугільної, машинобудівної  та харчової галузей.
За результатами роботи за чотири місяці 2017 року основним бюджетоформуючим  товаром по Донецькій митниці ДФС є вугілля – 38,9% від загальних перерахувань у держбюджет, або більше півмільярда гривень. В першу п’ятірку  основних бюджетоформуючих товарів також входять: інші метали й вироби з них - 151,2 млн  грн, феросплави - 136,4 млн  грн, кокс - майже 123 млн грн, вогнетривкі матеріали й вироби - 116,5 млн грн  перерахувань до казни держави.
Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами  упродовж  січня-квітня поточного року митницею видано 560 сертифікатів форми EUR.1.
Найбільша кількість сертифікатів видана на товари, які експортовані до наступних країн ЄС: Італія – 116 (свинець, сплав свинцю, пшениця, олія соняшникова нерафінована, чавун переробний, плитка керамічна), Німеччина – 100 (сплави свинцю, халва соняшникова, мед бджолиний, плитка керамічна, сорочки  чоловічі), Румунія – 89 (аргон рідкий, халва соняшникова, свинець, сплав свинцю, валки прокатного стану), Польща – 54 (свинець, сплав свинцю, халва соняшникова, шамот вогнетривкий кусковий, шрот соняшниковий), Словенія – 53 (свинець, сплави свинцю).


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/218598.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua