ГУ ДФС у Донецькій області: вже 45 підприємств звернулись до фіскальних органів для розблокування податкових накладних

18 июл, 15:45

З початку повноцінної роботи системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків (далі – СМ КОР), тобто, починаючи з 03 липня 2017 року, вже 45 підприємств Донеччини звернулись до фіскальних органів для розблокування податкових накладних/розрахунків коригування.
Так, протягом двох тижнів роботи СМКОР, суб’єкти господарювання Донецької області подали 213 повідомлень щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування на загальну суму 27,9 млн гривень. З них вже розглянуто 85 повідомлень, по 11 поясненням прийнято рішення щодо реєстрації таких документів. Іншим 74 – відмовлено у реєстрації з повідомленням причин.
Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що у разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), платник податку має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов’язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування, пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 ПКУ.
 Пояснення можна подати у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відхиленим ПН/РК за формою J(F)1312601 (Повідомлення).
Повідомлення (J(F)1312601) формується окремо по кожній податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в ЄРПН, та до такого Повідомлення додаються копії документів у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360101 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 МБ).


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/219951.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua