13 дек, 12:14
Держрибагентство підвело підсумки рибоохоронної діяльності за 11 місяців 2017 року. Станом на початок грудня рибоохоронними патрулями та органами рибоохорони було проведено 18544 рибоохоронних рейдів, виявлено 31617 порушень, 33% порушень (10414) є грубими.
В рамках проведених рейдів було вилучено 171 тонну (171143 кг) біоресурсів. Затримано 871 транспортний засіб. З січня по листопад складено та направлено в суд 13 935 справ для притягнення порушників до відповідальності.
«Сума завданих рибному господарству збитків за 11 місяців 2017 становить 89,1 млн грн. За аналогічний період минулого року кількість виявлених порушень склала 28285. Проте сума завданих збитків була втричі меншою, 31,1 млн грн. Це не означає, що у 2017 році було зафіксовано більше порушень, просто новий рибоохоронний патруль фокусується на виявленні грубих порушень – з сітними знаряддями лову, електровудкою тощо, а не на затриманні рибалок-любителів, що не значно перевищили добову норму вилову», – наголосив перший заступник Голови Держрибагентства Володимир Фалей.
Найбільшу кількість порушень було виявлено в Полтавській, Запорізькій, Дніпропетровській, Одеській, Київській, Миколаївській, Черкаській, Херсонській областях та Азовським басейновим управлінням.
Станом на початок грудня 2017 р. по всій Україні запущено 21 управління рибоохоронного патруля, де працює 395 патрульних. Вони проводять рибоохоронні рейди на водоймах, перевіряють законність продажу водних біоресурсів (риби) у точках продажу, дотримання режимів промислового рибальства підприємцями галузі, співпрацюють з громадськістю, а також ведуть роз’яснювальну роботу щодо правил рибальства серед рибалок. Держрибагентство продовжує створення рибоохоронних патрулів по Україні. Триває донабір до Миколаївського, Полтавського та Львівського рибоохоронного патруля.
Нагадаємо, в 2017 році запущено Івано-Франківський, Миколаївський, Рівненський, Тернопільський, Харківський, Одеський, Дніпропетровський, Київський, Закарпатський, Чернівецький, Луганський, Полтавський, Запорізький, Сумський, Чернігівський, Житомирський, Донецький, Волинський рибоохоронний патруль, Азовське та Чорноморське басейнові управління рибоохоронного патруля, а також Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль».
Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/224122.html
Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua