01 фев, 15:26
Під час проведення роз’яснювальної роботи з питань податкового законодавства Головне управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) застосовує різноманітні форми та методи.
Так, 28.01.2021 фахівцями ГУ ДПС у торгівельно-розважальному центрі (ТРЦ) м. Дніпра проведено промоакцію для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють діяльність на його території.
Промоакція присвячена застосуванню фізичними особами – підприємцями реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО).
У заході прийняли участь заступник начальника управління – начальник відділу пресслужби та адміністрування субсайту організаційно – розпорядчого управління ГУ ДПС Осипова Манушак, начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС Аратюнова Світлана.
Під час промоакції Аратюнова Світлана повідомила ФОПам про зміни, внесені до Податкового кодексу України та Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування РРО в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» Законом
України від 01 грудня 2020 року № 1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» у частині застосування РРО та/або програмних РРО.
Вона звернула увагу на збільшення граничної суми, у разі перевищення якої, у 2021 році застосування РРО є обов’язковим, а також на види діяльності, при здійсненні яких необхідно застосовувати РРО/програмні РРО.
Увагу також акцентовано на перевагах застосування програмних РРО, а саме: від ДПС можливо отримати безкоштовне програмне забезпечення, яке завантажується безпосередньо на смартфон, планшет, комп’ютер тощо, завантаження можна здійснити за допомогою Електронного кабінету.
«Впровадження програмного РРО допоможе бізнесу зменшити витрати на придбання касової техніки, та захистить споживачів під час придбання продукції або послуг у суб’єктів господарювання» – відзначила начальник відділу Аратюнова Світлана.
Основне, що відокремлює промоакції від стандартних методів доведення інформації – це адресна спрямованість. Поінформувати – ця задача має на меті поширити інформацію, донести її максимально швидко та у правильно обраній формі до тих платників, які найбільше її потребують. У цьому на допомозі стала виготовлена фахівцями ГУ ДПС друкована продукція – під час спілкування підприємці отримали листівки за тематикою застосування РРО/програмних РРО.
Спілкування з представниками малого бізнесу пройшло у активному діалозі.
Підприємці отримали відповіді на питання, які їх цікавили.
Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/250198.html
Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua