Китай закликав США відновити відносини, пошкоджені експрезидентом Дональдом Трампом

23 фев, 09:15

Старший китайський дипломат Ван І закликав адміністрацію президента США Джо Байдена співпрацювати з Пекіном з метою відновлення двосторонніх відносин між країнами, пошкоджених за президентства Дональда Трампа. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Деталі

Ван І заявив, що дії адміністрації колишнього президента Дональда Трампа щодо придушення та стримування Китаю завдали незмірної шкоди, і закликав Вашингтон зняти мита з китайських товарів і відмовитись від ірраціонального придушення китайського технологічного сектору.

Ван також закликав Вашингтон поважати основні інтереси Китаю, припинити втручання у внутрішні справи Пекіна та припинити “потурання” сепаратистським силам щодо незалежності Тайваню.

Цитата

“Протягом останніх кількох років Сполучені Штати в основному перервали двосторонній діалог на всіх рівнях. Ми готові мати відверте спілкування з американською стороною та вести діалог, спрямований на вирішення проблем“, — сказав Ван І.

Додатково

Однак адміністрація Байдена дала знак, що буде продовжувати тиск на Пекін. Байден висловив занепокоєння щодо “примусової та несправедливої” торговельної практики Пекіна та схвалив рішення адміністрації Трампа про те, що Китай вчинив геноцид проти мусульманських меншин у крайньому західному регіоні Синьцзяна.

Телевізійному каналу BBC World News (Всесвітня служба) заборонили мовлення на материковій території Китаю за “серйозне порушення правил висвітлення новин”.

Златослава Максимук

Источник: УНН


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/250699.htmlЧитайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua