Через пандемію «Чешські авіалінії» заявили про звільнення усіх співробітників

24 фев, 17:30

Авіакомпанія “Чеські авіалінії” (ЧСА) поінформувала біржу праці і профспілки про майбутнє звільнення всіх 430 співробітників, що пов’язано з величезними фінансовими втратами перевізника на фоні пандемії коронавірусу. Про це повідомила в середу журналістам голова Профспілки членів авіаційних екіпажів Чехії Тереза Леффельман, передає УНН з посиланням на České noviny.

Деталі

“ЧСА планують масове звільнення співробітників, про що було повідомлена біржа праці, — зазначила вона. — Ми (профспілка) також були проінформовані про це. Авіакомпанія... дуже сильно постраждала через пандемію. Літаки й екіпажі простоюють через скасування рейсів”.

Фінансова ситуація в ЧСА, за словами Леффельман, критична. Авіакомпанія, яка є акціонерним товариством, не може розраховувати на фінансову підтримку держави. В кінці лютого закінчить діяти мораторій на порушення справ про банкрутство за заявами, що подаються її кредиторами.

Керівництво ЧСА на початку лютого звернулося до чеського уряду за фінансовою підтримкою у розмірі 1,1 млрд крон (близько 42,5 млн євро). Незабаром глава Мінпромторгу Чехії Карел Гавлічек заявив, що держава не планує надавати фінансову допомогу компанії.

Довідка

ЧСА ведуть свою історію від 6 жовтня 1923 року, коли уряд Чехословаччини (1918-1993 роки) прийняв постанову про створення національного авіаперевізника. Це одна з найстаріших авіакомпаній в світі: раніше були засновані тільки російська компанія “Аерофлот”, нідерландська KLM, колумбійська Avianca і австралійська Qantas.

Олексій Супрун

Источник: УНН


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/250774.htmlЧитайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua