На перший етап відбору радників із приватизації Фонд держмайна України отримав заявки від 13 компаній

22 июл, 13:05

Голова Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко сказав, що Фонд отримав заявки на участь у першому етапі конкурсного відбору радників із приватизації від 13 компаній.

Він зазначив: "Наразі повідомити назв цих компаній ми не можемо, оскільки процес відбору ще не завершений".

Також голова Фонду уточнив, що заявки має розглянути спеціальна комісія в складі представників Мінфіну, Мінекономіки і ФДМ, перше засідання якої вже відбулося.

"Після перевірки відповідності пропозицій кваліфікаційним критеріям буде затверджено перелік компаній, серед яких у подальшому обиратимуть радників із приватизації для конкретних підприємств", - додав він.

"Уряд з ініціативи відомства ухвалив постанову про двоетапний відбір радників із приватизації наприкінці лютого цього року", - нагадав голова.

Перший етап - перевірка на відповідність кваліфікаційним критеріям. Серед вимог - обсяг послуг за попередній повний календарний рік від 100 млн грн, участь за останніх три роки щонайменше у трьох проектах реструктуризації фінансових зобов'язань, укладання договорів купівлі-продажу активів вартістю понад 250 млн грн. Як альтернатива учасник відбору може входити до топ-50 фінансових консультантів у Європі за кількістю або обсягом угод зі злиття і поглинанню згідно з рейтингом Refinitiv.

25 червня був оголошен перший етап відбору, заявки на нього приймали до 12 липня. Конкурс призначено на 27 липня.


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/254108.htmlЧитайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua