Повінь завдала відчутної шкоди виноробному бізнесу Німеччини

08 авг, 16:00

Потужна повінь на заході Німеччини в середині липня завдала величезної шкоди виноробному бізнесу в долині річки Ар. Майже повністю знищені виноградники, обладнання для виробництва вина та приміщення для його зберігання.

Як інформує теленовинна служба Tagesschau, допомога приспіла з інших виноробних регіонів Німеччини.

Більшість виробників вина в регіоні Ahrwein (Федеративна земля Рейнланд-Пфальц. — Ред.) опинилися на порозі краху. З 50 виноробень не пошкоджені лише чотири. Багато з них заявляють, що втратили все, і їхній бізнес відновленню не підлягає.

Постраждалих не залишили в біді колеги з інших регіонів країни. Вони допоможуть зібрати урожай на вцілілих виноградниках, переробити його на своїх виробничих потужностях і складувати в своїх льохах.

Вина Ahrwein завжди були дорожчими, ніж в інших регіонах Німеччини — через складність обробітку виноградників на крутих схилах. Особливо цінується «Піно-Нуар».

Тепер це вино стане ще дорожчим — зважаючи на свою унікальність. Зі зруйнованих погребів вдалося врятувати зовсім не багато пляшок з вином врожаю попередніх років.

Місцева асоціація виноробів виставила вцілілі екземпляри на маркетплейсі Flutwein, щоб допомогти фермерам пережити лихо.

Тут представлені забруднені пляшки і часто з відклеєними етикетками. Краудфандингова акція триватиме до початку вересня. Всі зібрані кошти будуть передані постраждалим виноградарям і виноробам.

Наразі на майданчику Flutwein врятоване вино в пляшках без наклейок продається за ціною від 20 євро за один екземпляр.

Для порівняння, до повені безпосередньо у місцевих виробників можна було купити недороге вино в упаковках по 12 пляшок. 4,20 євро коштував літр «рожевого» (2020 р.), 6 євро — «Рислінгу» (2019 р.), 7 євро — «Піно-Нуар» (2018 р.).

Деякі ексклюзивні червоні вина 10-річної витримки продавалися по 70 євро і більше за пляшку ємністю 0,75 л.

Инф. finance.ua


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/254401.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua