30 авг, 15:18
Місто Кам’янське Дніпропетровської області – центр Кам’янського району Дніпропетровської області. Промисловий комплекс м. Кам’янського складається з металургійної, хімічної, машинобудівної, електроенергетичної, деревообробної, харчової, легкої промисловостей та інших галузей народного господарства.
Днями до м. Кам’янське здійснено виїзд робочої групи у складі провідних фахівців Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС).
Робочу групу очолив в. о. заступника начальника ГУ ДПС Леонов Валерій.
З метою проведення зустрічей з представниками бізнесу, керівниками і представниками територіальних громад (далі – ТГ) та надання практичної допомоги працівникам структурних підрозділів ГУ ДПС Кам’янського району Дніпропетровщини у складі робочої групи задіяні керівники підрозділів ГУ ДПС.
Леонов Валерій на зустрічі з представниками ТГ звернув увагу на значенні співпраці податкової служби області та ТГ.
Також в. о. заступника начальника ГУ ДПС зупинився на важливості інвентаризації землі та перевагах електронних сервісів ДПС України для платників податків.
ДПС України продовжує цифровізацію та на практиці реалізує принцип прозорості та відкритості своєї діяльності.
Під час виїзду робочої групи презентовано Інтерактивну податкову карту України. ДПС за сприяння Апарату Ради національної безпеки і оборони України впроваджує Інтерактивну податкову карту України. Її запровадження – це забезпечення громадян та бізнес-спільноти в онлайн режимі в будь-який час без звернення до органів ДПС отримувати актуальну податкову інформацію щодо агрегованих показників у частині сплачених сум податкових платежів, нарахованих податкових зобов’язань, сум податкового боргу, надміру сплачених сум та суми платежів, які сплачені та будуть нараховані у наступних періодах.
Крім того, акценти зроблено на взаємодії ГУ ДПС та ТГ при організації роботи мобільного ЦОПу, розширенні та удосконаленні електронних сервісів ДПС, взаємодії ГУ ДПС та ТГ під час проведення заходів з погашення боргу; на питаннях трудових відносин; комунікаціях з платниками податків.
Також, окремим питанням діалогу стала кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яка запроваджується з 01 вересня 2021 року і триватиме до 01 вересня 2022 року, та особливості її проведення.
Члени робочої групи відвідали центри обслуговування платників Кам’янської, Вільногірської, Верхньодніпровської, Жовтоводської та П’ятихатської державних податкових інспекцій ГУ ДПС.
На робочих зустрічах, які проведено з бізнесом Кам’янського району Дніпропетровщини, увага приділялась питанням, пов’язаним з нарахуванням юридичними особами середньомісячної заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімуму, особливо тими, які мають значні обсяги постачання (послуг) та які здійснюють діяльність у галузі сільського господарства; невідповідності між задекларованим обсягом та нарахованою (виплаченою) заробітною платою найманим особам фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку 3 групи; сплати податку на додану вартість фізичними особами – підприємцями та інше.
Спільні зустрічі податківців з бізнес-спільнотою завжди є результативними. Платники отримують важливу інформацію, яка стане їм у нагоді під час ведення господарської діяльності.
Також керівництвом підрозділів ГУ ДПС проведено робочі зустрічі з фахівцями структурних підрозділів Кам’янського району з метою надання їм практичної допомоги за напрямками роботи, пов’язаними з виконанням функціональних обов’язків.
Питання виявлення та опрацювання податкових ризиків, повноти вжиття заходів по погашенню податкового боргу та заборгованості з єдиного внеску – основні теми обговорення під час спілкування з фахівцями структурних підрозділів Кам’янського регіону.
Спілкування – це не тільки обмін інформацією, але й організація спільних дій. Ефективне спілкування неможливе без правильного сприйняття, оцінки, взаєморозуміння партнерів.
Комунікації як з бізнесом, ТГ, так і з фахівцями структурних підрозділів різних районів Дніпропетровської області, які вже стали традицією, є плодотворними, адже допомагають орієнтуватись в економічній, податковій і професійній сферах та надають можливість визначати пріоритети у напрямку забезпечення надходжень до бюджетів.
Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/255041.html
Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua