Як підібрати якісний постільний комплект та не розоритися?

05 фев, 22:56

Постільна білизна зараз на піку популярності, тому розумітися на сортах та видах постільної білизни стає гарним тоном. Чим відрізняється бязь від сатину знають багато хто, а ось у чому відмінність перкалю від сатину не багато. Хоча постільна з перкалю зараз займає лідируючі позиції з продажу в Європі, у нас в Україні багато хто навіть не чув про таку тканину. Ну подумаєш перкаль, ось сатин інша справа, відома тканина ще нашим бабусям як еталон якісної постільної білизни за часів СРСР.

Постільна білизна перкаль, у чому родзинка?

Перше, що впадає у вічі, це вишуканий приглушений блиск, не такий помітний як у сатину, але не менш благородний. Перкаль комплект гарніше виглядає в кольорових ніжних малюнках, ніж однотонний. Цьому сприяє його маленька товщина, завдяки їй, ваші квітчасті ковдри та подушки будуть просвічуватись через підковдри та наволочки. Пасуючий до перкалю малюнок, може бути яскравим або в пастельних тонах, останній буде добре підкреслювати ніжність матерії.

Тонка структура постільного комплекту не сковуватиме рухи уві сні та не навантажуватиме тіло зайвою вагою. Також перкаль приємний на дотик, м'який і такий самий ніжний як батист. Він зовсім не ковзає, як сатин, а навпаки міцно фіксує простирадло на ліжку. Ваша ковдра не буде тікати всю ніч, сповзаючи та оголюючи частини тіла, вона надійно лежатиме та виконуватиме свої функції.

Перкаль чудово справляється з водопоглинанням, шкіра буде свіжа та суха всю ніч навіть влітку. Також вона чудово вентилюється за рахунок структури тканини, яка не затримує повітря.

Головна перевага постілі з перкалю, це його термін служби. Він перевищує тривалість експлуатації сатинових комплектів у 3 рази та становить космічні 1000 циклів прання без видимої втрати первісних якостей. Щільність перкалю можна порівняти з сатиновою гладкофарбованою та набивною матерією. Вище щільність тільки у страйп сатину та жакарда, а також у різновиду мако та делюкс.

Як доглядати за комплектами з перкалю?

Напевно, в цьому і криється головна заковика, чому в Україні постіль з перкалю не набирає належної популярності.

Перкаль виготовляється таким же методом як і бавовняні тканини бязь та поплін, але на відміну від них вона проходить процедуру шліхтування. Страшне слово шліхта - це не що інше, як крохмало-клейовий склад, що складається з натуральних речовин. У нього перкаль опускають та тримають деякий час, достатній для проникнення та закріплення у волокнах бавовни та надання їм м'якості, міцності, а також здатності протистояти деформаціям.

У зв'язку з цими властивостями, перкаль постільна білизна не можна замочувати, а також потрібно після прання відразу розвішувати сушитися.

Прати необхідно вперше при температурі води не вище 30 градусів, а в наступні можна підвищити до 40. Рекомендуємо використовувати натуральні пральні засоби, без фосфатів, вони хоч і вимивають колір швидше за звичайні, але за те не наповнюють вашу постіль шкідливими речовинами, які повністю не виполіскуються.

В інтернет магазині постільної білизни TEXTIL.BEST представлені моделі постільної білизни з перкалю всіх розмірів, а також з простирадлом на гумці.
 


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/259660.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua