25 июн, 10:00
Біткойн в понеділок, 20 червня, подорожчав на 10,5% до 20 225 доларів. Криптовалютна індустрія балансує на межі, оскільки інвестори побоюються, що зараження від проблем у великих крипто-гравців може спровокувати серйозні проблеми.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.
Біткойн, який втратив 57% цього року і 37% Цього місяця, впав нижче 20 000 доларів за вихідні вперше з грудня 2020 року. Цей рівень має символічне значення, оскільки він був приблизно піком циклу 2017 року.
Проблеми у великих гравців
Падіння цін послідувало за труднощами у декількох великих гравців галузі, в той час як подальше зниження може мати негативні наслідки, оскільки інші криптоінвестори змушені продавати свої активи, щоб задовольнити маржинальні вимоги і покрити збитки.
Криптовалютний хедж-фонд Three Arrows Capital вивчає свої варіанти, в тому числі продаж активів і допомогу іншої фірми, повідомили його засновники Wall Street Journal в статті, опублікованій в п'ятницю, в той же день, коли орієнтований на Азію крипто-кредитор Babel Finance заявив, що припиняє роботу.
Американський кредитор Celsius Network раніше в цьому місяці заявив, що призупинить зняття коштів, і багато з недавніх проблем галузі можна простежити до вражаючого краху так званої стабільної монети TerraUSD в травні.
"Якщо ринок піде вгору, всі зітхнуть з полегшенням, все буде рефінансовано, люди збільшать капітал, і весь ризик розсіється", - сказав Адам Фартінг, головний ризик-офіс Постачальника крипто-ліквідності B2C2 в Японії.
"Для мене це дуже схоже на 2008 рік з точки зору можливого ефекту доміно банкрутств і ліквідацій", - сказав Фартінг.
Падіння ринку акцій
Події в криптовалюті збіглися зі спадом акцій, оскільки американські акції зазнали найбільше тижневе процентне зниження за два роки через побоювання зростання процентних ставок і зростаючої ймовірності рецесії.
Ціна біткойнов має тенденцію рухатися приблизно так само, як і інші ризиковані активи, такі як технологічні акції.
Як повідомляло РБК-Україна, біткойн впав нижче 20 тисяч доларів. Ціна опустилася до найнижчого рівня з грудня 2020 року.
ОЛЕКСАНДР БІЛОУС
Інф. rbc.ua
Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/262374.html
Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua