Війна – не привід зупинятись: релокація флагмана українського кранобудування на Прикарпаття

26 сен, 18:11

У перші тижні після вторгнення російської армії під удар ворога потрапили відразу кілька областей нашої країни. Перед керівниками промислових підприємств, розташованих поблизу районів бойових дій, постало складне питання: що робити? Адже під загрозою опинилося не тільки життя їх співробітників, а й виник реальний ризик пошкодження або розграбування майна підприємств. У такій ситуації одним із кращих виходів було прагматичне рішення про якнайшвидшу релокацію (переїзд) у тилові області, де обстановка була порівняно набагато безпечніше, ніж поблизу лінії фронту.

Керівники флагмана українського кранобудування - Київського заводу підіймально-транспортного обладнання - для релокації обрали прикарпатське місто Калуш, розташоване на північному заході Івано-Франківської області. Цей вибір був не випадковий. Керівництво міста та області, куди був направлений відповідний запит, відреагували дуже швидко та позитивно. Вони запропонували на вибір кілька вільних придатних приміщень, де можна було би розмістити виробничі потужності та склад.

Крім того, заводчанам була обіцяна допомога у підборі кваліфікованого персоналу та налагодженні партнерських відносин із місцевими промисловими підприємствами, які могли би виготовляти деякі компоненти для кранів. Ще одним фактором, що вплинув на саме такий вибір керівництва Київського заводу ПТО, було вигідне географічне розташування Калуша, а саме - його близькість до європейських країн, де розташовані компанії, з якими завод або вже співпрацював, або планував розпочати взаємовигідну співпрацю.

Релокацію з Київщини на Прикарпаття заводчани провели у рекордні терміни – усього лише за 15 днів. І відразу же запустили повномасштабне виробництво своєї продукції - кран-балок, а також мостових, козлових і консольних кранів. Через деякий час був сформований регіональний сервісний центр, який надає послуги з сервісного обслуговування, ремонту та модернізації кранової вантажопідйомної техніки (включаючи і крани, виготовлені іншими заводами-виробниками).

На даний час на заводському складі є в широкому асортименті всі необхідні комплектуючі, які тільки можуть знадобитися для випуску та ремонту вантажопідіймальних кранів різних типів і моделей – це дозволяє виготовляти під ключ (тобто з монтажем на підприємствах замовників) і ремонтувати кранове обладнання в самі стислі терміни. Крім того, КЗПТО готове продавати за мінімально можливою вартістю будь-які запчастини до кранової техніки всім зацікавленим вітчизняним підприємствам і приватним підприємцям.

Нещодавно виробничий підрозділ КЗПТО у місті Калуші відвідала голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Оніщук. Вона хотіла особисто ознайомитися з продукцією заводу та його потенційними можливостями, поспілкуватися зі співробітниками, дізнатися про можливі проблеми заводського колективу при роботі на новому місці.

Генеральний директор КЗПТО Олексій Севастьянов від щирого серця подякував їй за сприяння у релокації, докладно відповів на всі її питання, розповів про історію становлення заводу та його досягнення, показав діюче виробництво та зразки продукції, поділився планами на майбутнє – після Перемоги зробити інвестиції у розширення виробничих потужностей тут, на Прикарпатті.

«Дуже приємно було відвідати ваш завод і побачити своїми очима як виготовляються потужні сучасні вантажопідіймальні крани, - зазначила наприкінці зустрічі очільниця Івано-Франківщини Світлана Оніщук, - адже ваша продукція дуже затребувана в нашій країні. Зараз вкрай важкі часи для всіх нас. Ви своєю працею вносите посильний внесок у розбудову нашої Батьківщини, створюєте додаткові робочі місця, істотно поповнюєте місцевий бюджет. Ми, зі свого боку, будемо намагатися допомогти вам, чим тільки зможемо. Так давайте разом робити спільно все можливе для якнайшвидшого наближення нашої Перемоги»!

Джерело: kzpto.com.ua


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/265516.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua