Особливості сплати земельного податку

04 янв, 11:38

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що у разі надання в оренду земельних ділянок (у межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами земельний податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється з дати укладення договору оренди земельної ділянки або з дати укладення договору оренди будівель (їх частин).
Норми встановлені п. 287.7 ст. 287 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету земельний податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно (п. 287.8 ст. 287 ПКУ).
У разі якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове (податкові) повідомлення-рішення у строки, встановлені ст. 286 ПКУ, фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої ПКУ за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання із земельного податку (п. 287.9 ст. 287 ПКУ).
При цьому, податкове зобов’язання з цього податку може бути нараховано за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених п. 102.1 ст.102 ПКУ (п. 287.10 ст. 287 ПКУ).


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/268510.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua