Німеччина зобов'язалася надавати Україні щорічну військову підтримку на 5 млрд євро

16 авг, 09:00

Уряд Німеччини взяв на себе зобов'язання надавати Україні великодужу військову підтримку на протязі п'яти років, призначивши для цього щорічно 5 млрд євро. Це істотне рішення було анонсовано міністром фінансів Федеративної Республіки Німеччина Крістіаном Лінднером і вже отримало підтримку громадськості та експертів. Зауважено, що ця підтримка охоплюватиме не лише військовий аспект, а й гуманітарну сферу, допомогу українським переселенцям, що проживають у Німеччині, а також фінансовий внесок у Міжнародний валютний фонд.

Зазначено, що попередньо ця ініціатива має отримати схвалення німецького парламенту, але вже зараз її визнають дуже важливою та відмітною для підтримки України. Слід зазначити, що в рамках цієї допомоги передбачається і глибока співпраця в гуманітарній сфері, що дозволить покращити життєві умови переселенців з України, що знаходять притулок у Німеччині, і забезпечити їх інтеграцію в новому середовищі.

Згідно з оголошеними даними, з початку конфлікту на сході України, Німеччина надала значний обсяг допомоги, який налічує понад 22 млрд євро. З цієї суми 12 млрд євро витрачено на реалізацію військових проектів та забезпечення необхідної військової техніки.

Недавно, у відзначений 14 серпня день, міністри фінансів України та Німеччини – Сергій Марченко та Крістіан Лінднер – підписали важливий меморандум про співпрацю двох країн. Цей документ передбачає не лише допомогу в військовій сфері, а й ефективну консультативну підтримку в сферах митної політики, моніторингу фінансових ринків, державних інвестицій та приватизації державних підприємств.

Загалом, важливий крок Німеччини щодо забезпечення військової підтримки для України відображає глибоке партнерство та солідарність між двома країнами. Це сприяє не лише безпеці України, а й підтримує демократичні цінності та міжнародну стабільність, що є ключовими факторами для подальшого розвитку регіону та всього світу.


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/274098.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua