Укрексімбанк залучає ресурси на суму 250 мільйонів доларів США на найкращих серед українських банків умовах

22 сен, 17:08

Відкритим акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України” залучено кредит на міжнародних ринках капіталу шляхом випуску єврооблігацій з найдовшим строком погашення та найбільшим одноразовим траншем - 250 млн.доларів США на 7 років. Лід-менеджерами трансакції виступили банки Credit Swiss First Boston и UBS Limited.

Вперше фінансово-банківська установа України здійснила залучення на міжнародному ринку боргових зобов’язань з найнижчим серед усіх українських облігацій рівнем фіксованої ставки купона – 6,8%, що свідчить про надзвичайно успішний випуск.
Відмінні презентації під час роад-шоу забезпечили участь у розміщенні приблизно 90% інвесторів, які були охоплені роад-шоу.
Усього у розміщенні взяли участь 144 інвестори, 20 з яких були новими покупцями єврооблігацій українського банку.

Книга замовлень на суму в 1,2 млрд. доларів США була складена протягом одного дня та забезпечила збільшення суми випуску та значне зниження цінових параметрів упорівнянні з попередньо заявленим орієнтовним показником в 7%.

Трансакцію позитивно сприйняла міжнародна спільнота інвесторів, що свідчить про бездоганну репутацію ВАТ “Укрексімбанк”, а також про високий професійний рівень керівництва банку.
Голова Правління ВАТ “Укрексімбанк” Віктор Капустін зазначив: “Випуск здійснено з метою створення сприятливих умов для ефективного розвитку економіки України шляхом надання кредитно-фінансової підтримки українським підприємствам, проекти яких спрямовані на структурну перебудову економіки, модернізацію промисловості та розвиток експортного потенціалу.
Успішно проведений випуск єврооблігацій свідчить також про визнання успішного розвитку економіки країни в цілому, зростання довіри до української банківської системи і відкриває нові перспективи розвитку співробітництва на міжнародних ринках боргових зобов’язань.”

Довідка

Розподіл по країнах:

Велика Британія 35%
Швейцарія 25%
Азія 15%
Німеччина 7%
Греція 5%
Італія / Іберія / Австрія по 3% кожна
Інші країни Європи 4%

Розподіл по учасниках:

Фонди управління активами 41%
Банки 26%
Фонди хеджування 7%
Приватні банк / приватні особи 22%
Страхові компанії / пенсійні фонди 4%


Адрес новости: http://e-finance.com.ua/show/277.html



Читайте также: Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua