• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • ЄІБ та Україна: Рекордні інвестиції у проєкти на 7 мільярдів євро
  2024-05-10 15:00:30

  Міністерство фінансів України оголосило, що спільний портфель проєктів з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) у державному та приватному секторах досяг рекордних 7 мільярдів євро. Це найбільший обсяг співпраці за всю історію.

  За даними Мінфіну, у 2023 році вдалося залучити понад 261 мільйон євро інвестиційної складової, що удвічі перевищує результати 2021 року і в 8 разів більше, ніж у 2022 році. Інвестиційна активність у 2023 році стала найвищою за весь період співпраці з ЄІБ.

  Також наголошується, що з початку війни обсяг інвестицій ЄІБ в Україні перевищує 2 мільярди євро. Зараз на стадії реалізації знаходиться 23 проєкти загальною вартістю понад 4,8 мільярда євро.

  Проєкти охоплюють різні сфери, зокрема підтримку транспортної інфраструктури, розвиток муніципального сектору, відновлення соціальної та енергетичної інфраструктури, а також модернізацію логістичної мережі АТ “Укрпошта”.

  У квітні 2024 року підписано Меморандум про взаєморозуміння між Україною та ЄІБ щодо співробітництва в державному та приватному секторах. Визначено пріоритети у співпраці, зокрема, інвестиції в логістику, енергетичний сектор та підвищення його безпеки, а також розвиток цивільного захисту та охорони здоров'я.

  Спільно з ЄІБ реалізуються проєкти відбудови та відновлення, включаючи «Надзвичайну кредитну програму для відновлення України» та «Програму відновлення України». Ці проєкти спрямовані на ефективну та своєчасну реконструкцію соціальної інфраструктури місцевих громад, постраждалих внаслідок збройної агресії РФ.

  Україна та ЄІБ також підписали меморандум, що передбачає фінансування у розмірі 560 мільйонів євро і визначає пріоритети співпраці на наступні 10 років.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.