• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Канада надає Україні $38 млн: Розподіл коштів
  2024-06-18 09:00:43

  На Глобальному саміті миру в Швейцарії прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив про новий пакет допомоги Україні на суму 52,4 мільйона канадських доларів, що становить приблизно 38,25 мільйона доларів США.

  Згідно з офіційною інформацією на сайті прем'єр-міністра Канади, значна частина цих коштів буде спрямована на різні важливі проєкти. Зокрема, майже 11 мільйонів доларів призначено для підтримки вразливих дітей, молоді з груп ризику та реінтеграції переміщених дітей, які повертаються в Україну. Ці кошти будуть використані для покращення послуг із захисту дітей та варіантів сімейного догляду, поліпшення доступу до правосуддя для жертв військових злочинів, підвищення обізнаності сімей та громадськості про процес розшуку зниклих безвісти, а також для надання підтримки чоловікам, які пережили сексуальне насильство під час конфлікту.

  Додатково, Канада виділить 14,6 мільйона доларів на відновлення енергетичної інфраструктури України. Ці кошти підуть на підтримку термінових зусиль з заміни пошкодженого енергетичного обладнання та інфраструктури, що є критично важливим для стабільного функціонування країни.

  Крім того, 11,24 мільйона доларів буде спрямовано на підтримку Міжнародного валютного фонду (МВФ) у його зусиллях з надання допомоги Україні в отриманні технічної допомоги та навчання, необхідних для проведення економічних реформ та можливого вступу до Європейського Союзу. Також ці кошти будуть використані для підвищення здатності України безпечно очищати свою територію від мін та інших вибухонебезпечних предметів, а також для надання уряду України технічної допомоги з боку канадських експертів у галузі юстиції та енергетики.

  У своєму повідомленні Трюдо також зазначив, що ядерні об'єкти в Україні стикаються із загрозами та вразливими місцями у сфері безпеки. Тому Канада виділить 1,46 мільйона доларів на підтримку безпечної та надійної експлуатації ядерних об'єктів в Україні через Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ).

  Цей новий пакет допомоги є частиною ширших зусиль Канади щодо підтримки України в її боротьбі з наслідками війни та відновленні після конфлікту. Прем'єр-міністр Трюдо наголосив на важливості міжнародної солідарності та співпраці для забезпечення стабільності та розвитку в Україні.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.