• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Навчання на дому. Хто за?
  Опубликовано: 2015-05-20 18:11:50

  Підручники та зошити автора А.Г. МерзлякПід час вирішення батьками такого важливого питання, як навчання дитини, виникає питання де здобувати середню освіту в навчальному закладі або на дому?

  Прихильники навчання вдома аргументують, що в школі, де створюється внутрішнє соціальне середовище, де підхід – один на всіх, не буде місця розкриття талантів дитини і якість освіти не буде задовольняти вимоги сучасного життя. Робити треба так, як передбачає навчальний процес. Для зосередження уваги на одному учні просто не має часу. От і здібності дитини здебільшого затухають, так і повністю не розкрившись. При цьому, заняття в індивідуальній формі гарантують, що дитина приділяє більший відсоток уваги на вивченні дисципліни, відсутнє відволікання, нікчемні розмови з однокласниками тощо.

  Ще «плюсик» навчання на дому: підібрати навчальну літературу за предметами можливо особисто, відокремлюючи найкращі. Як приклад, за такою дисципліною, як математика позитивні відгуки отримав підручник та зошити Мерзляк. Тим паче, що підручники даного автора існують с четвертого по десятий клас, тобто на протязі навчання не змінюється методика викладання.

  Адже, досвідчені  викладачі, спеціалісти з виховання та психологи радять батькам  здійснювати навчання на базі середньої загальноосвітньої школи. По-перше, дитина повинна пізнати соціум, здобути навики спілкування з однолітками, а не тільки бути в межах комфортного середовища родинного кола. По-друге, шкільна освіта передбачає багато додаткових занять, які розчинюють кругозір дитини. По-третє, професійний підхід вчителів, їх знання педагогічних основ дозволяють якісно та в повній мірі викласти матеріал.

  Робота в групі дозволяє проявити лідерські якості й виявити стійкість при дискусії та в спорі. В учбовому закладі постійно слідкують за нововведеннями у навчальному процесі, втілюють прогресивні методи та удосконалюють сам освітній процес.

  Отже, загалом єдиного підходу не існує. Але цілком можливо суміщати навчання в школі й індивідуальні заняття на дому. Батьки, теж є вчителями свого чада і не зважаючи де навчається дитина, щоденне спілкування додає певні своєрідні знання. З метою поглиблення навчання та проявлення таланту існує маса способів: творчі колективи, кружки, спортивні секції та інше. Вивід один: кожному родителю варто самотужки прийняти рішення, яка освіта буде корисною для маленького учня.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.