• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Аудитори нарахували порушень у лісгоспах на 250 мільйонів
  Опубликовано: 2021-09-26 14:00:45

  Державна аудиторська служба в рамках проведення перевірки використання та збереження державних фінансових та матеріальних ресурсів на лісгоспах протягом першого півріччя 2021 року виявила фінансових порушень та проблемних питань на суму 243 мільйони гривень.

  Про це повідомляє експертна організація StateWatch із посиланням на аналітично-статистичний збірник за результатами діяльності Державної аудиторської служби.

  Під аудит підпали 9 лісових господарств. Порушень на найбільшу суму було виявлено під час аудиту Збур’ївського лісомисливського господарства (Херсонська область).

  Згідно з матеріалами аудиту, приватна фірма ТОВ “Славутич”, яка здійснювала викос очерету на землях лісового фонду лісгоспу, вивезла за кордон 536,7 тонн неправомірно скошеного очерету. Як наслідок, розрахунковий; розмір шкоди, заподіяної лісу, становить 146,2 млн грн. Також викос компанією очерету загрожував життю диких тварин і птахів.

  Також аудитори ДАСУ під час перевірки Запорізького лісомисливського господарства зазначили, що на землях у розмірі 2,9 тис га (35,5% площ лісгоспу) були встановлені факти відчуження, самовільного захоплення та неналежного документального підтвердження.

  Землі, над якими ймовірно відсутній контроль Запорізького лісомисливського господарства, аудитори оцінюють у суму понад 72,8 млн грн.

  Аудит Хмельницького лісомисливського господарства продемонстрував, що внаслідок недосконалості законодавства щодо проведення санітарних рубок підприємством втрачено додаткових доходів на 12 млн грн.

  Аудит решти лісових господарств показав фінансових порушень, втрат, та неотриманих доходів на такі суми:

  Оникіївське лісове господарство (Кіровоградська область) – 5,4 млн грн;
  Чортківське лісове господарство (Тернопільська область) – 2,8 млн грн;
  Клеванське лісове господарство (Рівненська область) – 1,8 млн грн;
  Бучацьке лісове господарство (Тернопільська область) – 980,5 тис. грн;
  Березнівське лісове господарство (Рівненська область) – 615 тис. грн;
  Любомльське лісове господарство (Волинська область) – 477,9 тис. грн.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.