• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Щодо застосування курсу валюти при оподаткуванні продуктів переробки
  Опубликовано: 2014-11-25 12:20:20

  Частиною третьою статтi 168 Митного кодексу України визначено, що до продуктiв переробки (крiм зазначених у частинi другiй цiєї статтi) застосовується часткове звiльнення вiд оподаткування митними платежами, вiдповiдно до якого сплатi пiдлягає позитивна рiзниця мiж сумою митних платежiв, нарахованою на продукти переробки, та сумою митних платежiв, яка пiдлягала б сплатi у разi iмпорту вiдповiдних товарiв, якi були вивезенi за межi митної територiї України для переробки.

  Вiдповiдно до пiдпункту 206.2.3. пункту 206.2. статті 206 Податкового кодексу України часткове звiльнення вiд оподаткування податком на додану вартiсть застосовується до операцiй iз ввезення товарiв, що були помiщенi у митний режим переробки за межами митної територiї України (крiм зазначених у пунктi 206.2.2 цiєї статтi) та в межах визначеного Митним кодексом України строку повертаються на митну територiю України. Сплатi пiдлягає позитивна рiзниця мiж сумами податку, розрахованими виходячи iз бази оподаткування продуктiв переробки та бази оподаткування товарiв, вивезених за межi митної територiї України для переробки, визначеними за правилами, встановленими пунктом 190.1 статтi 190 цього Кодексу.

  Частиною першою статтi 31 Митного кодексу України визначено, що для цiлей здiйснення митних формальностей щодо товарiв і транспортних засобiв комерцiйного призначення застосовується офiцiйний курс валюти України до iноземної валюти, встановлений Нацiональним банком України, що дiє на 0 годин дня подання митної декларацiї, або дня здiйснення митних формальностей, якщо вони здiйснюються без подання митної декларацiї.

  Отже, для цiлей розрахунку у встановленому порядку позитивних рiзниць мiж сумами митних платежiв застосовується офiцiйний курс валюти України до iноземної валюти, встановлений Нацiональним банком України, що дiє на 0 годин дня подання митної декларацiї.

  Зазначена інформація міститься в листі Державної фіскальної служби України від 03.11.2014 р. N 9212/7/99-99-24-04-17.

   

  ДПІ у Шевченківському  районі  ГУ Міндоходів м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Бухгалтерские услуги: преимущества аутсорсинга  Насколько нужны бухгалтерские курсы  Деякі особливості заповнення Звіту про контрольовані операції  Загальні правила щодо виправлення помилок, які виникли виникли при реєстрації в ЄРПН попередніх розрахунків коригування  Порядок інформування платника акцизного податку з реалізації пального про реквізити електронного рахунку  Заключення трудового договору з найманим працівником необхідно і для ФОП – платника єдиного податку  Заява-розрахунок для виплати матеріального забезпечення має бути подана роботодавцем упродовж 5 робочих днів  Неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин  Строк зберігання архіву файлів про подання звітності на електронних носіях інформації  Визначення кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.