• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • У разі пошкодження електронного ключа необхідна процедура повторної реєстрації
  Опубликовано: 2015-10-07 08:19:45

  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві звертає увагу, що якщо підписувач, фізична особа-підприємець чи юридична особа, втратив (пошкодив) особистий ключ або забув пароль захисту особистого ключа, то він повинен звернутися до  найближчого пункту представництва Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД  ДФС та повторно пройти процедуру реєстрації з повним пакетом реєстраційних документів. У разі зміни реєстраційних даних, зазначених у посиленому сертифікаті (зміна посади, звільнення, зміна прізвища та інше) теж необхідно скасування посиленого сертифікату.

  Для цього користувачу потрібно подати заяву на скасування посиленого сертифіката відкритого ключа. Якщо електронній ключ не пошкоджено, а необхідно змінити данні, то скасування можна провести самостійно за допомогою програмного забезпечення (відеоінструкцію з процедури скасування та програмне забезпечення можна отримати на інформаційному веб - ресурсі acskidd.gov.ua)».

  Переваги використання електронного цифрового підпису:

  зручність (всі операції можна виконувати як з  робочого місця так і з будь-якого, де є доступ до мережі Інтернет),
  економія часу (не марнується робочий  час на поїздки в транспорті та черги при поданні документації),
  доступність (на безкоштовній основі),
  універсальність (широкий спектр використання  – від подання звітності до участі у тендерах та інше).
  Оболонська Державна податкова інспекція запрошує платників податків до відділу реєстрації користувачів  для отримання на безкоштовній основі електронних ключів цифрового підпису для подання звітності або пройти процедуру повторної реєстрації за адресою:  м. Київ, пр-т. Героїв Сталінграду, 58, каб.130.

  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Однозначно буде перегляд всіх видатків — Марченко про бюджет на 2023 рік  Рада схвалила закон про «митний безвіз»  Термін зберігання архіву файлів електронної звітності по ЄВ  До якої дати юрособа сплачує земельний податок у разі відчуження протягом року власної земельної ділянки?  Юрособа, яка протягом місяця придбала і продала легкове авто, декларацію з транспортного податку не подає  Сільськогосподарський товаровиробник отримав відсотки за депозитом, поворотну/безповоротну допомогу: що з доходом?  Особливості визначення податку на нерухомість суб’єктом господарювання, у якого основна діяльність класифікується у секціях B-F КВЕД ДК 09:2010  На розрахунковий рахунок ФОП отримана сума кредиту: чи є дохід?  Законодавством не передбачено щорічне подання заяви про застосування ПСП  До уваги платників податку на прибуток підприємств
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.