• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • «Stolitsa Group» завершить будівництво ЖК банку «Аркада»
  Опубликовано: 2021-02-24 21:48:46

  «Stolitsa Group» завершить будівництво ЖК банку «Аркада»

  Завершити будівництво житлових комплексів банку «Аркада» - такий амбітний план має компанія «Stolitsa Group». Відновлення будівельних робіт заплановано вже цього року.

  Про це стало відомо після зустрічі ініціативної груп житлових комплексів банку. Також зустріч відбулася за участі представників Київської міської державної адміністрації і комітету Верховної Ради з питань місцевого самоврядування. Участь у заході взяла Владислава Молчанова, яка представляла інтереси потенційного забудовника – будівельної компанії «Stolitsa Group» https://www.epravda.com.ua/news/2020/12/21/669377/. Під час засідання обговорили реальну можливість завершення будівництва, а також можливі ризики та проблемні моменти.

  Чому будівництво зупинили

  Нагадаємо, у серпні 2020-го банк «Аркада» був визнаний як непластоспроможний. А передував цьому конфлікт тривалістю кілька років - між керівництвом банку, Національним банком України та владою Києва.

  Заручниками ситуації фактично стали близько 10 тисяч осіб – вкладників у будівництво об`єктів, підконтрольних банку «Аркада». Їх приваблювала відносно невелика (як для Києва) ціна. Планували зводити 25 багатоповерхівок панельного типу. Житло мало бути економ-класу і було орієнтоване на людей з невисоким рівнем доходів, переселенців.

  До слова, «Stolitsa Group» - великий київський забудовник. За 15 років роботи на будівельному ринку тут довели, що дбають про свою репутацію, цінують довіру вкладників та вчасно виконують усі зобов`язання.

  Влада Молчанова

  Що відомо про Владу Молчанову

  Влада Молчанова 15 років тому заснувала і очолила «Stolitsa Group», яка сьогодні займає лідерські позиції на будівельному ринку столиці. А об`єкти, вже здані в експлуатацію, відзначаються високим рівнем міцності і надійності. Так, холдинг спеціалізується не лише на будівництві житлових комплексів, а й мереж супермаркетів, торгово-розважальних комплексів.

  Хоча Влада Молчанова за освітою біофізик, але архітектор за покликанням. І яскраве підтвердження цього – об`єкти, здані в експлуатацію.

  Як розповіла Владислава в інтерв`ю https://bulvar.com.ua/gazeta/archive/s743/biznesvumen-vlada-molchanova-s-dvumja-detmi-ja-okazalas-v-zanjatoj-banditami-kvartire-nas-zaperli-v-komnate-i-my-sbezhali-cherez-okno-prygat-prishlos-so-vtorogo-etazha.html,  щоб досягти поставленої, мети потрібно вірити в себе, не опускати руки навіть у найскладніших ситуаціях та постійно вдосконалюватися. А ще -  не боятися ризикувати. 

  Бажання забезпечити дітей всім необхідним і мотивувало до кардинальних кроків у 2000-х, коли Влада тільки починала власну справу.  Сьогодні жінка з впевненістю дивиться у завтрашній день, вірить у свою команду та докладає максимум зусиль, щоб всі плани втілити життя. Вона переконана, що команді «Stolitsa Group» вдасться завершити будівництво житлових комплексів банку «Аркада».

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.