• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • 40% українців готові переїхати до іншої країни на постійне місце проживання (опитування)
  Опубликовано: 2021-09-25 10:00:09

  Близько 40% українців готові переїхати до іншої країни на постійне місце проживання, якщо з’явиться така можливість. 54% ­– не готові до такого кроку, а ще 6% – не визначилися. Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси, вирішив розповісти про причини, через які українці готові емігрувати.

  Як свідчать результати опитування Research & Branding Group, у 2021 р. відзначається найвищий з 2015 р. рівень готовності українців до еміграції з Батьківщини, тоді як у 2019 р. він був найнижчим.

  Інфографіка: Research & Branding Group

  Головними причинами імовірної еміграції українців є:

  пропозиція цікавої і прибуткової роботи (28%);
  збройний конфлікт / війна (27%);
  економічні проблеми в країні (22%);
  сімейні обставини (21%);
  відсутність умов для самореалізації (14%);
  та політична нестабільність в Україні (12%);
  бажання змінити обстановку (6%);
  відсутність свобод (4%);
  погана екологія (3%).

  Проте нині понад чверть українців (28%) не мають жодних причин, які могли б змусити їх емігрувати, а ще 5% – не визначилися.

  Інфографіка: Research & Branding Group

  Можливі причини еміграції мають певні соціально-демографічні особливості.

  Наприклад, для чоловіків вагомішою є пропозиція цікавої і прибуткової роботи, а для жінок – збройний конфлікт / війна. Так само пропозиція роботи більш вагома для українців у віці до 40 років.

  Економічні проблеми в країні, сімейні обставини, відсутність можливостей самореалізації меншою мірою, ніж решту вікових груп, можуть спонукати до еміграції старше покоління «60+».

  Натомість для молоді і «тридцятилітніх» (крім відсутності умов для самореалізації) ці чинники є важливішими, ніж для інших. Також для молоді значно вагомішою, ніж для решти, причиною еміграції є відсутність умов для самореалізації.

  Цілком природньо, що найвищий відсоток тих, хто не має причин виїзду з України, відзначається серед представників вікової категорії «60+».

  Стосовно територіальних відмінностей можливих причин еміграції вирізняються пропозиція цікавої і прибуткової роботи (більш важливо для жителів Центру), збройний конфлікт / війна (більш важливо для жителів Півдня), економічні проблеми (менш важливо для жителів Півдня), сімейні обставини (менш важливі для сільських жителів і мешканців південного та східного регіонів), політична нестабільність (менш важливо для міських жителів (крім облцентрів) та мешканців Центру).

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.