• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Кількість українців, які купують авто в лізинг, зросла на 39%
  Опубликовано: 2021-10-25 09:45:02

  Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси і стежить за ринком авто в Україні, дізнався в Асоціації лізингодавців України, скільки авто громадяни купують в лізинг.

  Члени асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» зареєстрували 15,2% всіх легкових автомобілів, та 8,4% всіх легких комерційних автомобілів, що були придбані в Україні.

  На ринку відбулось 39% зростання обсягів реєстрацій транспортних засобів (ТЗ) лізинговими компаніями протягом трьох кварталів поточного року у порівнянні до минулого. Лізингові компанії продовжують показувати вражаючі результати діяльності цього року.

  Серед зареєстрованих ТЗ 72% – це нові авто, 28% – вживані. На умовах фінансового лізингу надавались 89% ТЗ, на умовах оперативного – 11%.

  Рівень проникнення лізингу в сегмент легкових авто стабільно вищий, ніж минулого року. Так, за перші три квартали минулого року він склав 13,4%, що майже на 2 в.п. нижче, ніж в поточному році. В той же час рівень проникнення в сегмент легких комерційних авто ще на початку року складав 6,5% і відповідно зріс на 2 в.п впродовж трьох кварталів.

  За результатами трьох кварталів року, трійкою лідерів за реєстраціями нових ТЗ є ОТП Лізинг (44% від усіх реєстрацій за період), ULF Finance (18%), та Альфа-Лізинг Україна (10%).

  В сегменті вживаних ТЗ до трійки лідерів ввійшли компанії Автокредит Плюс (52%), ULF Finance (25%) і Авентус Лізинг (14%). 79% всіх ТЗ, зареєстрованих членами Асоціації за вказаний період – це легкові автомобілі.

  Найпопулярнішими легковими авто залишаються автомобілі марки Renault. Частка цієї марки склала 18%. До п’ятірки найпопулярніших марок також потрапили: Toyota (11%), Skoda (9%), Peugeot (9%) та VW (6%).

  Поза сегментом легкових авто, близько 9% реєстрацій транспортних засобів припало на вантажні автомобілі, а ще 5% – на легкі комерційні транспортні засоби. Решта сегментів мали частку, меншу за 5%.

  В третьому кварталі лізингові компанії зареєстрували 5295 ТЗ, що є співставним рівнем із показником другого кварталу поточного року. Це також на 26% більше, ніж в третьому кварталі минулого року.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.