• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Україна розпочинає системну співпрацю з компаніями США у сфері ОПК – Міноборони
  Опубликовано: 2022-01-14 14:15:06

  12 січня відбулась установча зустріч з метою налагодження постійної взаємодії між профільними українськими відомствами та провідними компаніями оборонно-промислового комплексу США для забезпечення української армії високотехнологічними видами озброєння та військової техніки, а також розвитку українського ОПК завдяки партнерству. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

  У зустрічі взяли участь міністр оборони Олексій Рєзніков, міністр зі стратегічних галузей промисловості Павло Рябікін, посол України в США Оксана Маркарова, а також представники понад 30 американських корпорацій, що спеціалізуються на пріоритетних для оборонного сектору України напрямах виробництва.

  Серед іншого, обговорювалися актуальні потреби ЗСУ, зокрема, у системах зв'язку, управління та автоматизації, аерокосмічних системах, системах ППО/ПРО, ракетного озброєння, спеціалізованих видах боєприпасів, рішень для військово-морських сил, технічної розвідки та РЕБ тощо.

  Рєзніков за підсумками зустрічі сказав, що вона була дуже продуктивною. Представників американських компаній ознайомили з планами українських відомств та потенційними можливостями для співпраці.

  "Я побачив загальну зацікавленість у створенні постійної платформи для комунікації, щоб налагодити прямий діалог із фахівцями. Ми запросили американських партнерів відвідати Україну, щоб ознайомитися з нашими виробничими майданчиками, які можуть надалі виконувати завдання локалізації", – зазначив Рєзніков.

  Рябікін розповів про механізм залучення інвестицій, який став можливим завдяки змінам до законодавства, що відкривають можливість приватизації підприємств ОПК.

  "Це створює передумови для залучення інвестицій та модернізації українських виробництв. Що одночасно сприятиме кращому оснащенню нашої армії та розвитку економіки. Ми бачимо простір для партнерства з американськими корпораціями", – зазначив Рябікін.

  У Міноборони повідомили, що зараз вживаються заходи щодо створення ефективної та прозорої системи оборонних закупівель відповідно до вимог законодавства, що набрали чинності з 1 січня 2022 року.

  10 січня представник Пентагону Джон Кірбі повідомив, що делегація США в Україні вивчала потреби нашої країни у засобах протиповітряної оборони.
  CNN повідомив, що адміністрація президента США Джо Байдена "без зайвого шуму" затвердила додаткову військову допомогу Україні на $200 млн. У пакет допомоги, зокрема, увійдуть радари та морське обладнання.

  Вадим Ребрина

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.