• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Вивчаємо математику правильно: підвищити успішність зможе кожен учень
  2023-11-16 21:19:31

  Кожна дитина має природну цікавість до того, щоб досліджувати світ, отримувати нові знання. Але під час шкільного навчання ця зацікавленість поступово втрачається, бо для школярів найголовнішою стає гонитва за високими оцінками. Згодом дитина все більш починає віддалятися від тих речей, котрі насправді викликають в неї інтерес, а на перший план виходять очікування батьків та вчителів. І в першу чергу школярики втрачають бажання вивчати ті предмети, котрі належать до найскладніших - наприклад, математику.

  Математична наука: непроста, але необхідна

  В минулому дорослі неймовірно часто робили одну й ту ж саму помилку - вони казали дітям, що математика є тою наукою, котра зовсім відірвана від життя й тому геть непотрібна. Але сьогодні навіть наукові дослідження демонструють, що королева наук є важливою та потрібною. Доводиться, наприклад, що ті люди, які в школі добре знали цю дисципліну, у дорослому віці заробляють більше. А також вони загалом більш задоволені власним життям в порівнянні з тими, хто колись не любив розв'язувати задачі та приклади. Вчені вже провели велику кількість досліджень на цю тему, але насправді не потрібно бути науковцем, щоб усвідомлювати, наскільки важливим є вивчення математики в дитинстві. Школяр не просто розв'язує задачі - він вчиться мислити логічно, робити правильні висновки. В майбутньому це допоможе йому побудувати кар'єру, стати успішною людиною.

  Знати математику добре може кожний

  А іноді й сьогодні тих дітей, котрі відмовляються від глибокого вивчення математики, називають “гуманітаріями”. Насправді коли школярик не любить математику, це ще не означає, що в нього немає хисту до вивчення точних дисциплін. Іноді причина того, що дитина має складнощі з засвоєнням математики, полягає зовсім не в тому, що вона нібито належить до гуманітаріїв. Наприклад, досить часто школярик просто не розуміє пояснення вчительки, або він просто не відчуває себе достатньо здатним до засвоєння математики й тому в нього немає азарту до роботи над прикладами та задачами.

  В такому випадку головна мета буде полягати в тому, щоб виявити та усунути ці причини, а також і підвищити успішність дитини. Останнє завжди необхідно для того, щоб школярик мав високу самооцінку. Для цього можна спочатку робити домашні завдання разом з готовими відповідями; наприклад, разом з гдз математика 6 клас Мерзляк 2023, котрі допоможуть розібратися зі складними параграфами навіть самостійно. А іноді правильним рішенням стане звертання до репетитора, з котрим буде легше заповнити прогалини в знаннях. Так або інакше, школярик має не просто регулярно робити домашнє завдання та бути уважним на уроці, але й відчувати себе здатним до вивчення математики, мати високу самооцінку.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.