• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Уряд розширює підтримку інвесторів: Нові умови для інвестицій на понад 12 млн євро
  2024-02-06 13:00:02

  У п'ятницю, під час засідання уряду, прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про покращення механізму державної підтримки великих інвестиційних проектів в Україні. Згідно з новими правилами, компанії, які планують інвестувати понад 12 мільйонів євро та створювати нові робочі місця, матимуть можливість отримати повноцінну підтримку від уряду та спеціальні умови.

  Ця підтримка включатиме податкові пільги, зниження регуляторного тиску та допомогу у реалізації їхніх проектів. Про це повідомив прем'єр-міністр, підкреслюючи важливість залучення зовнішніх інвестицій для економіки України в поточному році.

  "Український та іноземний бізнес, який готовий інвестувати більше 12 млн євро та створювати нові робочі місця, отримає максимальну підтримку та спеціальні умови. Ми прибираємо та спрощуємо низку положень, зокрема про необхідність економічного аналізу, перегляд соціальної оцінки проектів, а також послаблюємо вимоги щодо фінансової спроможності заявника", - зазначив Шмигаль.

  Зазначимо, що прогнози Міністерства економіки на 2024 рік передбачають значне зростання ВВП на 4,6% та 29,6% збільшення інвестицій порівняно з 2023 роком. Це стане ключовим фактором для загального підвищення економічного потенціалу.

  Варто відзначити, що на сьогоднішній день українська економіка проявляє тенденцію до трансформації в економіку миру, що виявляється як у структурних змінах, так і в кількісних зрушеннях. Згідно з Мінекономіки, підсумкові дані за 2023 рік свідчать про адаптацію бізнесу та перехід до фази відновлення зростання, прогнозуючи зростання ВВП на рівні 5%.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.