• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Україна зменшила експорт яловичини: що сталося?
  2024-02-18 12:00:25

  За січень 2024 року Україна спостерігала різке скорочення обсягів експорту живих ВРХ та яловичини. Цей тренд став результатом послаблення глобального попиту на яловичину, яке стало відчутним ще у 4 кварталі 2023 року. Про це повідомив аналітик Асоціації виробників молока Георгій Кухалейшвілі за даними agronews.ua.

  Згідно з попередніми даними Державної служби статистики України (ДССУ), у січні 2024 року країна експортувала лише 568,55 тон живих ВРХ, що на 166% менше порівняно з груднем 2023 року. Виручка від цього скоротилась на 187%, становлячи 1,51 мільйона доларів. Усі поставки були спрямовані до Лівану. Порівняно з попереднім місяцем, експорт ВРХ зменшився на 227% в натуральних обсягах та на 306% в грошовому еквіваленті.

  У січні 2024 року обсяги експорту охолодженої яловичини скоротилися до 823 кілограмів, що на 32,97 тон менше порівняно з груднем. Грошова виручка також скоротилась до 8,99 тисяч доларів. Червоне м'ясо постачалося в Молдову, Сент-Кітс і Невіс, а також Туреччину.

  Натуральні обсяги експорту мороженої яловичини в січні зменшилися до 1,3 тисяч тонн (-38%), а грошова виручка за цей період скоротилась до 5,6 мільйонів доларів (-39%) порівняно з груднем 2023 року. Близько 51% експортованої яловичини було відвантажено у Китай, 29% в Азербайджан, 16% в Грузію.

  Кухалейшвілі припускає, що це скорочення поставок може бути зумовлене послабленням глобального попиту на червоне м'ясо протягом останніх місяців, а також економічними кризовими явищами у деяких регіонах.

  Незважаючи на ці тенденції, сальдо зовнішньої торгівлі ВРХ та яловичиною за січень залишилося позитивним, становлячи 4,8 мільйона доларів.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.