• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Подорожчання українських продуктів: ціни на ковбасу та сир зросли
  2024-05-25 12:00:12

  Українці повинні готуватися до витрат на ковбасу та сир, оскільки ціни на ці продукти значно зросли. За даними Хвилі, варена ковбаса та сир подорожчали в порівнянні з минулим місяцем.

  Наприклад, варена ковбаса Алан докторська тепер коштує 367,86 грн за кілограм, що в порівнянні з минулим тарифом у 320,71 грн показує значне підвищення. Ковбаса Глобине докторська також відчула зростання ціни, піднявшись до 281,10 грн/кг з 249,67 грн/кг.

  Подорожчав також твердий сир: традиційний Комо піднявся у ціні з 422,29 грн/кг до 430,92 грн/кг. Ланці Гора голландська 45% подорожчала на майже 10 гривень, тепер коштує 139,00 грн за 285 грам, в порівнянні з попередніми 129,00 грн. За кілограм такого сиру тепер віддати 399,53 грн, що є падінням з 451,77 грн.

  Ці зміни на ринку харчових продуктів свідчать про вплив різних факторів, включаючи зростання витрат на виробництво, транспортування та інші операційні витрати. Варто також врахувати економічну кон'юнктуру та вплив зовнішніх факторів на внутрішній ринок.

  Аналітики попереджають, що подальше зростання цін на продукти харчування може вплинути на споживчу активність населення та загальний індекс інфляції. Для українських споживачів важливо бути готовими до адаптації до нових цінових реалій та управління власним бюджетом в умовах зростаючих витрат на продукти першої необхідності.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.