• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Україна значно збільшила виробництво сталі в першому кварталі 2024 року
  2024-05-24 09:00:43

  З початку 2024 року виробництво сталі в Україні зросло майже на третину, досягнувши 2,4 мільйона тонн за період січень-квітень. Це на 32,76% більше, ніж за аналогічний період попереднього року, що дозволило Україні піднятися з 23 на 22 місце серед 71 країни-виробника сталі. Такі дані надає Укрметалургпром із посиланням на WorldSteel.

  Україна за перші чотири місяці 2024 року виробила 2,4 мільйона тонн сталі, що становить 132,76% від обсягів виробництва січня-квітня 2023 року. Це значне зростання відбулося на фоні загального зниження світового виробництва сталі, яке склало 625,37 мільйона тонн, що на 0,89% нижче, ніж у відповідний період минулого року.

  Лідером світового виробництва сталі залишається Китайська Народна Республіка. У січні-квітні 2024 року Китай виплавив 343,67 мільйона тонн сталі, що на 3,00% менше, ніж у 2023 році. Частка КНР у світовому виробництві сталі становить 54,95%.

  Крім сталі, Україна також значно збільшила виробництво чавуну. За період січень-квітень 2024 року було виплавлено 2,19 мільйона тонн чавуну, що становить 125,10% відносно аналогічного періоду 2023 року. Це дозволило Україні зберегти 15 місце серед 40 країн-виробників чавуну.

  Загалом, у світі виробництво чавуну за перші чотири місяці 2024 року склало 460,57 мільйона тонн, з яких 423,13 мільйона тонн було виплавлено доменним способом, а 37,44 мільйона тонн методом прямого відновлення. Це на 2,43% менше, ніж у січні-квітні 2023 року, коли було вироблено 472,02 мільйона тонн.

  Як і у випадку зі сталлю, перше місце в світі за обсягами виробництва чавуну також утримує Китай. У січні-квітні 2024 року китайські металурги виплавили 284,99 мільйона тонн чавуну, що на 4,30% менше, ніж у відповідний період минулого року. Частка КНР у світовому виробництві чавуну за перші чотири місяці 2024 року становить 61,9%.

  Таким чином, попри глобальні виклики, українська металургійна промисловість демонструє значний прогрес і позитивні тенденції у виробництві сталі та чавуну, що сприяє зміцненню позицій країни на світовому ринку металургії.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.