• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Що означає виключення канабісу з переліку небезпечних речовин
  2024-05-28 18:00:18

  Уряд України прийняв важливе рішення щодо наркотичних речовин, яке вплине на подальший розвиток медичного та промислового використання канабісу в країні. Згідно з повідомленням Міністерства охорони здоров'я України, кабінет міністрів затвердив постанову, що виключає канабіс, смолу канабісу, екстракти й настойки канабісу з переліку особливо небезпечних речовин. Також з переліку особливо небезпечних психотропних речовин було виключено тетрагідроканнабіол.

  Ці зміни передбачають перенесення цих речовин до відповідних списків наркотичних засобів, що значно спростить їх використання у медицині та промисловості. Відтепер обіг канабісу буде обмежено, а не заборонено, що стане стимулом для подальшого розвитку цих секторів в Україні.

  Окрім того, постанова дозволяє культивування рослин роду коноплі для промислових цілей, за умови, що концентрація тетрагідроканнабінолу (THC) в їх висушеній соломі не перевищує 0,2%. З 16 лютого 2027 року цей показник буде збільшено до 0,3%.

  Постанова набирає чинності з 16 серпня 2024 року, одночасно з введенням в дію Закону про медичний канабіс. Це відкриває нові можливості для медичного використання канабісу в Україні, забезпечуючи пацієнтам доступ до ефективного лікування за допомогою цієї рослини.

  За словами представників Міністерства охорони здоров'я, у канабісі є більше сотні унікальних канабіноїдів та речовин, проте тільки THC має психоактивні властивості. Інші канабіноїди можуть мати позитивний вплив на здоров'я без негативного впливу на психічний стан людини. Враховуючи це, вживання непсихоактивних канабіноїдів не призводить до залежності і має важливе значення для сучасної медицини.

  Ці кроки свідчать про важливий крок у напрямку лібералізації регуляторного середовища в Україні, що сприятиме науковим дослідженням, розвитку нових технологій та покращенню якості медичного обслуговування населення.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.