• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Зниження експорту агропродукції автотранспортом: що сталося і що чекати далі
  2024-06-23 12:00:29

  Експорт агропродукції через автотранспорт зазнав значного зниження на 20% у червні у порівнянні з травнем цього року через обмежений попит та низьку торгову активність. Інформація від Spike Brokers підтверджує, що станом на 17 червня було експортовано приблизно 188 тис. тонн сільськогосподарської продукції.

  Найбільший обсяг експорту, 75 тис. тонн, було зафіксовано на кордоні з Польщею. Найменший показник, 14 тис. тонн, спостерігався на кордоні зі Словаччиною, тоді як експорт через румунський кордон склав 47 тис. тонн, через молдавський – 31 тис. тонн і через угорський – 22 тис. тонни.

  Середньодобовий обсяг експорту через всі кордони становить стабільних 11 тис. тонн. Лідирують у структурі експорту соняшникова олія з обсягом в 29 тис. тонн та соєві боби – 21 тис. тонн. Вартість перевезень у напрямку Європи показала невелике зростання порівняно з попереднім періодом, а на внутрішніх перевезеннях збільшилась на 1-2 долари, в залежності від напрямку, через наближення збору нового врожаю.

  Аналіз даних свідчить про те, що основні фактори зниження експорту пов'язані зі зміною попиту та торговою активністю на міжнародних ринках у червні. Тим не менш, прогнози на наступні місяці залишаються позитивними, очікуючи стабілізацію показників після завершення збору нового врожаю.

  Звертаючись до експертів, варто зазначити, що урожайність та якість врожаю також гратимуть важливу роль у динаміці експортних операцій в наступних місяцях. Продовження моніторингу та аналізу ринкових умов допоможе управлінню ситуацією та адаптації до змін на міжнародній аграрній арені.

  Українські експортери та виробники продовжують активно адаптуватися до викликів, що ставлять перед ними міжнародні ринки, розвиваючи стратегії, спрямовані на збільшення конкурентоспроможності та розвиток нових напрямків зовнішньої торгівлі.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.