У столиці почастішали випадки, коли підприємці-паркувальники, розривають угоди з КП "Київтранспарксервіс" угоди про надання послуг у сфері паркування, але продовжують свою діяльність. Це робиться аби уникнути сплати паркувального збору. Про це під час брифінгу повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Євген Водовозов, передає корепондент УНН.
Він зауважив, що підприємці всіма силами уникають сплати податків та зборів і нараз мова йде про 80 – 10 млн грн недоотримань до міського бюджету Києва.
Як повідомив директор КП "Київтранспарксервіс" Андрій Дудко свідома відмова підприємців переукладати угоди, при цьому продовжуючи надавати послуги з паркування, одна з головних проблем з якою наразі стикнулося підприємство.
"За 2012 рік по Деснянському району 6 майданчиків відмовилися переукладати угоди, чим були спричинені збитки десь на 1,5 млн грн. Так само у Дарницькому районі – 7 майданчиків, за якими є заборгованість, після відмови переукладати договір продовжують існувати і працювати. Чим тільки за півроку були спричинені збитки близько 2 млн грн.", - сказав А.Дудко.
Як стало відомо УНН, власниками ряду підприємств, які є фактичними монополістами паркувального ринку у Деснянському та Дарницькому районах столиці, є Анатолій Федоренко (колишній депутат Дарницької районної ради) та Віталій Сташук, який з 2006 по 2010 рр. очолював Дарницьку РДА.
Нагадаємо, днями відбулися акції протесту на яких представники окремих підприємців-паркувальників столиці вимагали захистити їх від рейдерської діяльності КП "Київтранспарксервіс", яке нібито отримало вказівки викинути їх з ринку, розірвавши договори.
Як повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Євген Водовозов київська влада не зацікавлена у відмові співпрацювати з підприємцями, а хоче навести лад з автостоянками та паркувальними майданчиками.
Нагадаємо, за повідомленням столичної прокуратури, у Києві близько 60 паркувальних майданчиків працюють з грубими порушеннями. Внаслідок функціонування нелегальних парковок бюджет столиці щомісяця недотримує майже 17 млн гривень податків.
Доволі часто парковки розташовані у недозволених місцях, зокрема у зелених зонах, або ж кількість паркувальних місць перевищує дозволену, іноді вдвічі.
Додамо, що, за словами голови КМДА Олександра Попова, тільки від 40% парковок у столиці міський бюджет отримує податки. Опікується цими парковками КП "Київтранспарксервіс".
Депутат Київради Павло Тесленко пропонує створити спільну спеціальну комісію за участі представників КМДА, Київради та правоохоронних і контролюючих органів, для боротьби з нелегальними парковками.
e-finance.com.ua