• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Кампанія декларування - волонтери податкової Солом’янського району провели агітаційну роботу
  Опубликовано: 2017-03-20 15:46:52

  Триває кампанія декларування громадян.
  Спрямованість на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків і створення умов, що гарантують якісне обслуговування платників.- першочергове завдання, що стоїть на порядку денному в ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві
  Як і в минулих роках, до цьогорічної кампанія декларування активно долучаються громадські консультанти – волонтери.
   Нещодавно волонтери податкової Солом’янського району провели агітаційну роботу з пересічними громадянами на ринку «Севастопольський». Прямо за прилавком   платники отримували консультації щодо кампанії декларування та податкової знижки.
  Громадяни уважно слухали та з зацікавленістю вивчали інформаційні матеріали, які роздавали волонтери.
  Отримання консультації просто на робочому місці було сприйнято дуже позитивно, адже не кожен має час та бажання прийти до податкової інспекції із запитаннями.
  Основне завдання кампанії декларування - це виховати добропорядного громадянина, підвищити активність та свідомість громадян, а в майбутньому отримати суспільство європейського рівня.
  Солом’янська податкова запрошує громадян та платників подати декларацію про майновий стан і доходи, завітавши до Центру обслуговування платників до 3 травня 2017 року включно.

  ДПІ у Солом’янському районі м. Києва

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Як оподатковується ПДФО подарунок, отриманий платником податку - фізичною особою від юридичної особи?  Проведено засідання «круглого столу» на тему: «Перспективи адміністрування об’єднаного податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»  Податковий календар на 30 березня 2017 року  З початку року Дніпропетровська митниця ДФС спрямувала до державної казни понад 2,6 млрд. грн.  На Донеччині відбулась зустріч представників кінологічних служб силових відомств регіону: обмін досвідом - запорука безпеки громадян та країни  В 2017 прогнозируют подорожание ПК  Итальянцы готовы инвестировать $2 миллиарда в нового оператора ГТС Украины - СМИ  Возрождение ГУАМ начали с реанимации ЗСТ  Зміни в документах при взятті на облік за неосновним місцем обліку  Зміни у реєстрації платників ПДВ
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.