• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Кампанія декларування - волонтери податкової Солом’янського району провели агітаційну роботу
  Опубликовано: 2017-03-20 15:46:52

  Триває кампанія декларування громадян.
  Спрямованість на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків і створення умов, що гарантують якісне обслуговування платників.- першочергове завдання, що стоїть на порядку денному в ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві
  Як і в минулих роках, до цьогорічної кампанія декларування активно долучаються громадські консультанти – волонтери.
   Нещодавно волонтери податкової Солом’янського району провели агітаційну роботу з пересічними громадянами на ринку «Севастопольський». Прямо за прилавком   платники отримували консультації щодо кампанії декларування та податкової знижки.
  Громадяни уважно слухали та з зацікавленістю вивчали інформаційні матеріали, які роздавали волонтери.
  Отримання консультації просто на робочому місці було сприйнято дуже позитивно, адже не кожен має час та бажання прийти до податкової інспекції із запитаннями.
  Основне завдання кампанії декларування - це виховати добропорядного громадянина, підвищити активність та свідомість громадян, а в майбутньому отримати суспільство європейського рівня.
  Солом’янська податкова запрошує громадян та платників подати декларацію про майновий стан і доходи, завітавши до Центру обслуговування платників до 3 травня 2017 року включно.

  ДПІ у Солом’янському районі м. Києва

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Всемирный банк подсчитал убытки Украины от дорожных аварий  Рада планирует отменить пошлину на ввозимое оборудование для производства фильмов до 2021  З початку року 460 осіб оформили зовнішньоторговельні операції через Донецьку митницю  На Донеччині підрозділ «Фантом» затримав партію цигарок з марками так званої ДНР  У новій редакції затверджено звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації  Власники нерухомості вже сплатили 35 млн. гривень податку на нерухоме майно  Деякі особливості складання та реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування до податкових накладних  Микола Чмерук: Реєстрація ризикових податкових накладних з 1 липня буде неможливою  На Дніпропетровщині майже 100% платників ПДВ користуються електронною звітністю  Олена Антіпова: У першому півріччі платники отримають 57,9 млрд. грн відшкодованого ПДВ
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.