• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • На перший етап відбору радників із приватизації Фонд держмайна України отримав заявки від 13 компаній
  Опубликовано: 2021-07-22 13:05:23

  Голова Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко сказав, що Фонд отримав заявки на участь у першому етапі конкурсного відбору радників із приватизації від 13 компаній.

  Він зазначив: "Наразі повідомити назв цих компаній ми не можемо, оскільки процес відбору ще не завершений".

  Також голова Фонду уточнив, що заявки має розглянути спеціальна комісія в складі представників Мінфіну, Мінекономіки і ФДМ, перше засідання якої вже відбулося.

  "Після перевірки відповідності пропозицій кваліфікаційним критеріям буде затверджено перелік компаній, серед яких у подальшому обиратимуть радників із приватизації для конкретних підприємств", - додав він.

  "Уряд з ініціативи відомства ухвалив постанову про двоетапний відбір радників із приватизації наприкінці лютого цього року", - нагадав голова.

  Перший етап - перевірка на відповідність кваліфікаційним критеріям. Серед вимог - обсяг послуг за попередній повний календарний рік від 100 млн грн, участь за останніх три роки щонайменше у трьох проектах реструктуризації фінансових зобов'язань, укладання договорів купівлі-продажу активів вартістю понад 250 млн грн. Як альтернатива учасник відбору може входити до топ-50 фінансових консультантів у Європі за кількістю або обсягом угод зі злиття і поглинанню згідно з рейтингом Refinitiv.

  25 червня був оголошен перший етап відбору, заявки на нього приймали до 12 липня. Конкурс призначено на 27 липня.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Зеленский в США встретился с бизнесменами и адвокатами, призвал инвестировать в Украину  Мясо в Украине осенью подорожает: рассказываем на сколько и почему  Рада разрешила покупать лекарства для тяжелобольных по отдельным договорам  Цена на газ в Европе подбирается к $1000. Украинцам пора готовиться к подорожанию всего?  Запрет на экспорт металлолома даст Украине 85 млрд грн налогов, - эксперт  При формировании цены на руду не должна учитываться логистика, это общемировая практика, - нардеп  Инвестиционные няни. Шмыгаль рассказал, куда хотят вложить деньги инвесторы  Госстат уточнил рост ВВП во втором квартале. Стало лучше – 5,7%. Но все равно плохо  Беларусь впервые импортирует картофель во время сборки урожая. Больше всего из Украины  В Азербайджане для украинских перевозчиков увеличили число разрешений
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.