• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Внутрішній туризм в Україні: Популярні місця для подобової оренди та їх вартість
  2024-05-27 12:00:15

  В Україні внутрішній туризм набуває все більшої популярності серед місцевих жителів. Він стає відмінним варіантом для відпочинку та перезавантаження сил протягом вихідних та святкових днів. Аналітика платформи OLX Україна вказує на найбільш популярні міста для подобової оренди квартир та будинків.

  На першому місці за кількістю відгуків стоїть столиця України – Київ. У травні на OLX було розміщено 2 458 оголошень про подобову оренду, на які надійшло 41 302 відгуки. Медіанна вартість оренди квартири становить 900 гривень, а будинку – 8 000 гривень.

  "Київ залишається важливим бізнесовим та економічним центром України, що пояснює велику популярність подобової оренди серед відвідувачів, що приїжджають сюди на роботу або в командировку", - пояснюють експерти.

  На другому місці знаходиться культурний центр Львів. В травні було опубліковано 1 171 оголошення про подобову оренду, на які надійшло 17 141 відгук. Медіанна вартість оренди квартири становить 900 гривень, а будинку – 2 500 гривень.

  Лідери за кількістю відгуків також включають Одесу, де в травні було розміщено 1 350 оголошень про оренду квартир та будинків. Медіанна вартість оренди становить 700 гривень для квартири та 4 500 гривень для будинку.

  Карпатські курорти, зокрема Яремче та Микуличин, також популярні серед туристів. У травні було розміщено 203 оголошення про подобову оренду будинків з майже 2 000 відгуками. Медіанна вартість оренди становить 1 500 гривень у Яремче та 2 200 гривень у Микуличині. Також на Львівщині популярне селище Славсько з 67 оголошеннями та 686 відгуками, де медіанна вартість оренди будинку складає 1 800 гривень.

  "З урахуванням поточних обставин в Україні, багато людей обирають менші подорожі в межах країни, особливо у західні регіони, зокрема до Карпат. Це відображається і на ринку подобової оренди, де цінова динаміка виявляється стабільною", - підсумовують у OLX.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.