• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Компанія Nvidia змушена знижувати ціни на свої ШІ-чіпи на китайському ринку
  2024-05-27 13:00:37

  Компанія Nvidia змушена знижувати ціни на свої найсучасніші ШІ-чіпи на китайському ринку через активну конкуренцію з китайським технологічним гігантом Huawei. За даними агентства Reuters, це рішення визначене потребою компенсувати пропозиційний тиск та збільшення конкуренції в умовах, коли Nvidia стикається з експортними обмеженнями США на вивіз ШІ-чіпів.

  Підвищення конкурентної боротьби на китайському ринку підкреслює виклики, з якими зіткнулася Nvidia через санкції США, що обмежують її можливості експорту ШІ-технологій. Ці чіпи мають ключове значення для компанії, яка в минулому фінансовому році отримала 17% від свого доходу саме з китайського ринку.

  Зокрема, компанія Nvidia представила три нові ШІ-чіпи, спеціально адаптовані для потреб китайського ринку наприкінці минулого року. Один із найбільш важливих продуктів - це H20, який є найпотужнішим у лінійці Nvidia, проте за даними трьох джерел в логістиці, розповідь агентству Reuters, на ринку існує значна кількість подібних пропозицій, що свідчить про недостатній попит на дані чіпи.

  У зв'язку з цим в окремих випадках чіпи H20 продаються зі значною знижкою, більше 10%, порівняно з Ascend 910B від Huawei - конкурентним продуктом зі штучним інтелектом від китайської компанії.

  Такий рух Nvidia відображає її стратегію в умовах зростаючих викликів на ринку ШІ-технологій, де компанія змушена адаптуватися до нових умов конкуренції та геополітичних обмежень.

  У контексті надзвичайної ситуації, спричиненої санкціями та зростаючим рівнем конкуренції, інвестори ставлять питання про майбутнє компанії на китайському ринку, особливо в умовах швидко змінюючихся геополітичних реалій.

  Таким чином, введення знижених цін на ШІ-чіпи в Китаї є стратегічним кроком Nvidia для збереження своєї позиції на ринку та забезпечення конкурентоспроможності у складних умовах глобальних технологічних відносин.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.