• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Ціновий аналіз: оновлені вартості круп в українських супермаркетах
  2024-06-15 12:00:20

  У червні поточного року українські супермаркети знову оновили ціни на такі важливі продукти, як гречка, рис і макаронні вироби. Ця інформація стала відома за даними порталу Хвиля.

  Крупи відіграють значну роль у раціоні мешканців України, тому будь-яке змінення їх цін викликає особливий інтерес серед споживачів. За вказівками експертів, ціни на крупи підвищилися порівняно з минулим місяцем. Особливо це стосується гречки та макаронних виробів. Варто відзначити, що вартість круп в різних торгових мережах може варіюватися.

  Наприклад, станом на 8 червня ціна гречки в середньому становила 27,13 грн за кілограм, що в порівнянні з минулим місяцем (25,74 грн/кг у травні) показує певне зростання. Довгий рис зменшився на кілька копійок і тепер коштує 53,97 грн/кг, а пропарений рис і круглий рис продаються відповідно за 61,27 грн/кг і 67,87 грн/кг. У той же час, макаронні вироби пір'я трохи подорожчали до 29,56 грн/кг.

  Зростання цін на крупи є частиною більш широкого тренду зростання вартості продуктів споживчого призначення в країні. Це обумовлено як внутрішніми, так і зовнішніми факторами, такими як зростання витрат на виробництво, транспортування та вплив міжнародних цінових коливань.

  За даними Хвилі, спостерігається значний інтерес споживачів до цінових аналізів та пошуку бюджетних альтернатив у придбанні продуктів харчування. Очікується, що зміни в цінах на крупи можуть вплинути на покупців та їх вибір продуктів у магазинах.

  У контексті підвищення цін важливою стає стратегія раціонального споживання та ефективного управління бюджетом сімей, особливо у умовах економічної нестабільності. Попри це, споживачі продовжують активно моніторити ринок і шукати оптимальні умови для покупок продуктів першої необхідності.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.