• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • В Україні спостерігається зростання цін на рибні консерви
  2024-06-22 12:00:06

  В Україні спостерігається зростання цін на рибні консерви, що стають популярними серед населення як для повсякденного споживання, так і для запасів. Ці динамічні зміни вартості консервів зафіксовані влітку цього року, повідомляє портал inkorr.

  Наприклад, ціни на натуральні сардини в середньому становлять 58,80 грн за банку вагою 230 грам. Проте в різних мережах магазинів ціна може варіюватись значно. Наприклад, в Ашані ці продукти продаються за 49,90 грн, тоді як в мережі Новус вартість сягає 64,99 грн за таку ж вагу.

  Сардини у маслі від бренду "Аквамарин" коштують у середньому 73,15 грн за банку вагою 150 грам. У МегаМаркеті ці продукти продаються за 69,80 грн, а в Ашані ціна складає 76,50 грн за таку саму кількість.

  Окрім рибних консервів, українці також віддають перевагу кабачковій ікрі. За останній місяць ціни на неї виросли і тепер становлять 67,99 грн за банку вагою 440 грам, що порівняно з попередніми цінами в 59,28 грн є значним зростанням. За ікру вагою 460 грам доведеться віддати 58,90 грн.

  Таке зростання цін на консервовані продукти є наслідком внутрішніх та зовнішніх факторів, що впливають на економіку країни. Зміни у вартості продуктів показують нестабільність ринкових умов і можуть впливати на споживчі звички українців у майбутньому.

  Загалом, ринок консервів в Україні залишається динамічним, і споживачам варто уважно стежити за змінами цін на продукти, щоб керувати своїми витратами та вибирати оптимальні варіанти покупок.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.