• Main Page / Головна
  • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
  • Archive / АРХІВ
  • Contacts / Контакти
  • RSS feed
  • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
  • Податкові новини (ДПС у Дніпропетровській області) 11.04.2025
    2025-04-12 13:39:46

    Надходження єдиного внеску зросли майже на чверть: за перший квартал надійшло 148 млрд грн

    Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.
    У січні – березні 2025 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 148 млрд грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року фонди соціального страхування цьогоріч отримали на 24,7 % ( 29,3 млрд грн) більше. За січень – березень 2024 року було сплачено 118,7 млрд грн єдиного внеску.
    Єдиний внесок автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування. Єдиний внесок – основне джерело наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо.
    Нагадаємо! З 1 січня 2025 року фізичні особи – підприємці на спрощеній та загальній системах оподаткування, а також самозайняті особи мають сплачувати єдиний внесок за себе відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2025 рік».
    Мінімальний страховий внесок для ФОПів – 1 760 грн (22 % х 8 000 грн).
    Перша сплата єдиного внеску в 2025 році має бути проведена за підсумками першого кварталу не пізніше 20 квітня 2025 року.
    Звільнені від сплати єдиного внеску ФОП:
    - зареєстровані на тимчасово окупованих територіях (відповідно до п. 93 розділу VIII Закону № 2464),
    - наймані працівники, за яких єдиний внесок сплачує роботодавець,
    - пенсіонери,
    - особи з інвалідністю, які отримують пенсію або соціальну допомогу,
    - мобілізовані (на весь період служби, за умови надання підтверджуючих документів),
    - на загальній системі без доходу.
    Інформація розміщена на вебпорталі ДПС України за посланням


    https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/887171.html

     


    З початку року 295 тис. громадян оновили дані
    у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків

    Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/887156.html повідомила.
     З початку року 295 тис. громадян подали Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ДРФО) за формою № 5 ДР.
    Крім цього, зміни до ДРФО вносяться також на підставі даних Державного реєстру актів цивільного стану Мін'юсту та Державної міграційної служби.
    Відповідно до даних, отриманих з державних реєстрів у порядку міжвідомчої інформаційної взаємодії, у І кварталі 2025 року ДПС опрацьовано та внесено 3,3 млн  змін.
    Найбільше змін у ДРФО стосується адреси місця проживання – 2,8 млн.
    Як громадянам оновити дані в ДРФО:
    Якщо у платників податків змінюються персональні дані (ім'я, прізвище, адреса проживання тощо), вони можуть подати заяву:
    - особисто;
    - в електронній формі через:
    - Електронний кабінет (ЕК для громадян);
    - мобільний застосунок «Моя податкова».
    Інструкції щодо заповнення та подання заяви в електронному вигляді доступні на вебпорталі ДПС у рубриці «Онлайн-навчання» за посиланням:  https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/e-kabinet/funktsional-e-kabinetu-dlya-gromadyan/instruktivni-materiali/803602.html

     


    Хто надає консультації, що стосуються заповнення роботодавцями – платниками єдиного внеску додатків Д1, Д2, Д3, Д5 та Д6 у складі Розрахунку


    Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.
    Якщо питання стосується заповнення персональних відомостей про працівників у додатках Д1–Д6 – доцільно звертатися до Пенсійного фонду України.
    Пенсійний фонд України (ПФУ) веде Реєстр застрахованих осіб і здійснює контроль за достовірністю персональних даних, які туди потрапляють.
    Відомості з додатків Д1, Д2, Д3, Д5 та Д6 — це персоніфіковані дані про застрахованих осіб, тож саме ПФУ надає консультації щодо їх правильного заповнення.
    Якщо питання стосується загального нарахування, сплати або подання Розрахунку − звертайтесь до Державної податкової служби України.
    ДПС здійснює контроль за:
    - обліком єдиного внеску в розрізі страхувальників (роботодавців);
    - правильністю нарахування і сплати ЄСВ в цілому.
    Довідково: Правила нарахування, сплати та обліку єдиного соціального внеску визначає Закон України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі − Закон № 2464).
    Щоб забезпечити облік як роботодавців (страхувальників), так і працівників (застрахованих осіб), створено Державний реєстр загальнообов’язкового державного соціального страхування. Його завдання − збір, накопичення, зберігання та автоматизована обробка інформації:
    - про сплату єдиного внеску;
    - про право застрахованих осіб на отримання соціальних виплат;
    - про нарахування і облік таких виплат.
    Державний реєстр складається з двох частин:
    1. Реєстр страхувальників − це база даних про роботодавців, які зобов’язані сплачувати єдиний внесок.
    2. Реєстр застрахованих осіб − це база даних про фізичних осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.
    Роботодавець (страхувальник) − це особа, яка відповідно до законодавства повинна сплачувати єдиний внесок.
    Застрахована особа − це фізична особа, яка підлягає загальнообов’язковому соціальному страхуванню і за яку сплачують (або сплачували) внесок.

     


    *Контакт-центр Державної податкової служби України надає  консультації платникам податків, роз’яснення з питань податкового законодавства та допомогу у вирішенні питань, пов’язаних із податками. Загальна кількість звернень, що надійшла у минулому році сягнула цифри 1 062 448.
    Як звернутися? Гаряча лінія: 0 800 501 007 (дзвінки безкоштовні). Електронна пошта: idd@tax.gov.ua. Особистий кабінет: Через електронний кабінет платника податків.
    Режим роботи: Понеділок – п’ятниця, з 08:00 до 18:00.
    Інформація розміщена на вебпорталі ДПС України за посиланням


    https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/886939.html

     


    Деклараційна кампанія – 2025, правила звільнення від податкових зобов’язань мобілізованих підприємців та особливості застосування спрощеної систем оподаткування: зустріч для фізичних осіб - підприємців


    У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) провели онлайн зустріч з фізичними особами – підприємцями (ФОП). Учасники обговорили ряд важливих питань стосовно оподаткування при веденні підприємницької діяльності.
    «Проведення роз'яснювальної роботи з платниками завжди у центрі уваги податкової служби Дніпропетровщини. Як показує практика, достатній рівень обізнаності податкового законодавства дозволяє платникам уникнути помилок під час ведення бізнесу, в тому числі при наданні податкової звітності», - зауважила очільниця ГУ ДПС Теодозія Чернецька. 
    Зустріч розпочали з актуальної теми –  правила звільнення від податкових зобов’язань мобілізованих підприємців. З 01 грудня 2024 року уточнено перелік податків і зборів, від сплати яких звільняються мобілізовані ФОПи та особи, які провадять незалежну професійну діяльність. Підставою для такого звільнення є подані за місцем податкової реєстрації наступні документи: заява самозайнятої особи; копія військового квитка або іншого документа, що підтверджує призов на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
    Під час спілкування податківці надали роз’яснення платникам податків щодо умов застосування спрощеної системи оподаткування ФОП, останніх змін внесених до Податкового кодексу України, передусім щодо терміну сплати військового збору підприємцями - платниками єдиного податку та єдиного соціального внеску в 2025 році. Зокрема, уточнено порядок та строки сплати військового збору для ФОП, які застосовують спрощену систему оподаткування.
    Обговорили також інші питання, що хвилюють платників: анулювання реєстрації платника єдиного податку; хто, коли та яким чином декларує доходи та сплачує податки. Звернули увагу на інформаційні джерела податкової служби Дніпропетровщини, що надають можливість платникам отримати актуальну та оперативну інформацію у частині роз’яснення норм законодавства та діяльності податкової регіону.
    Учасникам зустрічі повідомили, що для надання консультацій з питань застосування норм податкового законодавства мобілізованим, демобілізованим фізичним особам та /або членам їх родин у ГУ ДПС працює телефон «гарячої лінії» (096) 8621070.
    Відкритий зв’язок з податковою  –  спільні рішення у правовому полі!

     


    Cтудентам Криворіжжя - про основи податкового законодавства


    Провідні фахівці Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) провели онлайн зустріч із студентською молоддю Криворіжжя. Спілкування відбулося в рамках комунікаційної податкової платформи ГУ ДПС.
    На лекцію зібралися студенти спеціальності «Облік і оподаткування», які навчаються на кафедрі маркетингу, обліку, оподаткування та публічного управління в Криворізькому національному університеті. Тема обговорення - «Організація роботи податкової служби. Діяльність Центру обслуговування платників та особливості надання адміністративних послуг».
    Спілкування пройшло за участю заступниці начальника ГУ ДПС       Наталі Федаш. «Цей цикл лекцій стане для вас майданчиком для живого діалогу, практичних прикладів, обміну думками та реального знайомства з податковою системою України. Ми відкриті до ваших запитань, ініціатив, зацікавленості — адже саме з таких зустрічей починається шлях до професійного зростання та суспільної відповідальності», - звернулась податківиця до студентської молоді.
    На лекції студентам виклали основи: розпочали з податкового законодавства України, сфери дії Податкового кодексу, видів податків і зборів, щоб закласти міцне підґрунтя для подальшого розуміння роботи податкової системи та її значення для держави й суспільства. Докладно розібрали функції державних податкових інспекцій, обговорили особливості надання адміністративних послуг і основні завдання Центрів обслуговування платників.
    На квітень заплановано ще дві лекції для студентів Криворізького національного університету. Теми наступних зустрічей вже визначили: в онлайн форматі студентство ознайомлять із нововведеннями в оподаткуванні фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб.
    Фахівці впевнені, цикл лекцій надасть змогу учасникам поглибити фахові знання у сфері податкового законодавства.
    Комунікаційна податкова платформа ГУ ДПС: відкритість, спілкування, знання!

     


    Порушення та відповідальність у сфері обігу підакцизних товарів обговорили під час онлайн діалогу податківців і бізнесу Дніпропетровщини


    Фахівці Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) провели онлайн зустріч із суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу підакцизних товарів у роздрібній мережі.
    Зібралися для обговорення актуальних питань - порушення та відповідальність у сфері обігу підакцизних товарів, а саме тютюнових виробів та алкогольних напоїв.
    Фахові роз’яснення представникам бізнесу надали податківці відділу контролю за виробництвом та обігом спирту, спиртовмісної продукції, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС.
    Під час обговорення надані відповіді на питання, які виникають при здійсненні господарської діяльності, пов’язаної з обігом підакцизної продукції. Зокрема, поінформовано про види і розмірі фінансових санкцій за порушення норм Закону України від 18.06.2024 № 3817-ІХ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», а також підстави припинення дії ліцензій на певні види господарської діяльності за результатами порушень, встановлених за актами фактичних перевірок.
    Податківці наголосили - завжди відкриті для спілкування і у разі виникнення будь-яких питань стосовно порушень та відповідальності нададуть фахові консультації.
    За отриманням роз’яснень, у тому числі щодо заповнення необхідної документації, можна звертатись за номером телефону «гарячої лінії» ГУ ДПС (095) 545 2977.
    Діалог податкової та бізнесу – підтримка економіки держави.

     


    Майже на 26 відсотків збільшились надходження ПДФО
    до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини


    Упродовж січня – березня 2025 року платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд державного бюджету податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) на понад 2 616,2 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження виросли на понад 536,4 млн грн, або на 25,8 відсотків. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Теодозія Чернецька.
    Очільниця податкової служби регіону зауважила, що платники Дніпропетровщини демонструють достатньо високий рівень відповідальності у питаннях сплати податків та подякувала їм за своєчасне виконання своїх податкових зобов’язань.
    Теодозія Чернецька нагадала, що у рамках впровадження Національної стратегії доходів, яка визначає шляхи реформування податкової системи, одним з ключових кроків є підвищення добровільного дотримання платниками податкового законодавства. З цією метою запроваджено експериментальний проєкт щодо системи управління податковими ризиками.
    «Сьогодні податкова максимально відкрита до діалогу. Комунікації з суб’єктами господарювання на постійній основі сприяють оперативному вирішенню нагальних питань, що виникають у роботі бізнесу. Це в свою чергу підвищує рівень обізнаності платників у законодавчих нормах. Як результат – це прогнозована позитивна динаміка наповнення бюджетів», – зазначила керівник обласної податкової.

     


    Туристичний збір: юридичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 1,3 млн гривень

    Протягом першого кварталу 2025 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області від юридичних осіб надійшло понад 1,3 млн грн плати за землю. Це на 149,1 тис. грн більше ніж у першому кварталі 2024 року, темп росту – 112,2 відсотки.
    Звертаємо увагу, що декларація з туристичного збору подається податковим агентом за його місцезнаходженням до контролюючого органу де він перебуває на обліку.
    При цьому, якщо надаються послуги з тимчасового розміщення в місцях проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації податкового агента, який має підрозділи без статусу юридичної особи або фізичною особою – підприємцем, то податковий агент зобов’язаний стати на облік за таким неосновним місцем обліку у відповідному контролюючому органі, як податковий агент туристичного збору.


    Майже 1,7 млрд грн плати за землю – надходження
    до місцевих бюджетів Дніпропетровщини з початку року


    У січні – березні поточного року до місцевих бюджетів Дніпропетровщини платники плати за землю спрямували майже 1 698,0 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом 2024 року це майже на 123,5 млн грн, або на 7,8 відс. більше.
    Нагадуємо, що юридичні особи – платники плати за землю самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 01 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.
    Платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов’язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.
    За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.
    У разі зміни протягом року об’єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.
    Довідково: 21.04.2025 – останній день подання податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за березень 2025 року у разі не подання податкової декларації на 2025 рік.


    Сплата ПДФО та військового збору здійснена фізичною особою при оформленні продажу вантажного автомобіля: чи декларувати доходи?


    Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу на таке.
    Якщо у 2024 році платник податку на доходи фізичних осіб (ПДФО, податок) продав вантажний автомобіль іншій фізичні особі, оформлення договору було здійснено в сервісному центрі МВС і сплата податку та військового збору була здійснена при оформленні продажу авто, чи необхідно подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація)?
    Відповідно до п. 173.1 ст. 173 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) дохід платника податку від продажу (обміну) об'єкта рухомого майна протягом звітного податкового року підлягає оподаткуванню.
    Платник ПДФО, який отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, зобов'язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову Декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів (п.п. 168.2.1. п. 168.2 ст. 168 Кодексу).
    Відповідно до п. 179.2 ст. 179 Кодексу обов'язок платника ПДФО щодо подання податкової Декларації вважається виконаним і податкова Декларація не подається, зокрема, якщо такий платник ПДФО отримував доходи від операцій продажу (обміну) майна, дарування, дохід від яких відповідно до Кодексу не оподатковується, оподатковується за нульовою ставкою та/або з яких при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок відповідно до розділу IV Кодексу.
    Оскільки зазначений випадок не підпадає під випадки, встановлені п. 179.2 ст. 179 Кодексу, так як податок та військовий збір сплачувався не під час нотаріального посвідчення договорів, то у даному випадку платник податку повинен подати податкову Декларацію за наслідками 2024 року.

     

    Комунікаційна податкова платформа –
    оперативний зворотний зв’язок від податкової служби


    Головне управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) нагадує, що комунікації платників з податковою службою Дніпропетровщини здійснюються у різних форматах. Один з них – комунікаційна податкова платформа ГУ ДПС (КПП ГУ ДПС).
    Потребуєте оперативно вирішити нагальні питання у сфері податків?
    Необхідні детальні роз’яснення конкретних норм законодавства?
    Є пропозиції щодо проведення роз’яснювальних заходів за податковою тематикою?
    Звертайтесь на електронну скриньку КПП ГУ ДПС dp.ikc@tax.gov.ua.


    До уваги платників податку на прибуток підприємств!

    Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 21 січня 2025 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 05.12.2024 № 621 «Про затвердження Змін до додатків до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» (далі – Наказ № 621) яким внесено зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 (із змінами) (далі – Декларація).
    Положеннями п. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу України передбачено, якщо в результаті зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.
    З урахуванням цього платники податку на прибуток матимуть змогу подати Декларацію за оновленою формою, починаючи зі звітного (податкового) періоду – півріччя 2025 року.
    Відповідно до п. 4 розд. ІІ Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 (із змінами), електронні форми документів у форматі за стандартом на основі специфікації eXtensibleMarkupLanguage (XML) оприлюднюються на вебпорталі ДПС.


    Чи зобов’язані суб’єкти господарювання застосовувати РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків у безготівковій формі через установи банку?

    Головне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО (далі – ПРРО) зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом № 265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (далі – РК).
    Пунктом 6 ст. 9 Закону № 265 визначено, що РРО та/або ПРРО та РК не застосовуються при продажу товарів (наданні послуг) платниками єдиного податку (фізичними особами – підприємцями), які не застосовують РРО та/або ПРРО відповідно до Податкового кодексу України.
    Згідно з п. 3 частини першої ст. 1 Закону України від 30 червня 2021 року № 1591-IX «Про платіжні послуги» із змінами та доповненнями безготівкові розрахунки – перерахування коштів з рахунків платників на рахунки отримувачів, а також перерахування надавачами платіжних послуг коштів, внесених платниками готівкою, на рахунки отримувачів.
    Підпунктом 8 п. 6 глави І Інструкції про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 29 липня 2022 року № 163 (із змінами), визначено, що надавач платіжних послуг – надавач платіжних послуг, у якому відкритий рахунок платника/отримувача/стягувача для виконання платіжних операцій. До надавачів платіжних послуг належать банки та небанківські надавачі платіжних послуг.
    Відповідно до п. 12 ст. 9 Закону № 265 РРО та/або ПРРО та РК не застосовуються якщо в місці отримання товарів (надання послуг) операції з розрахунків у готівковій формі не здійснюються (склади, місця зберігання товарів, оптова торгівля тощо).
    Отже, при здійсненні розрахункових операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) застосування РРО або ПРРО є обов’язковим.
    При здійсненні розрахунків у безготівковій формі через установи банку РРО або ПРРО не застосовується.


    Деклараційна кампанія 2025


    Об'єкти спадщини, що успадковуються спадкоємцями, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення, підлягають оподаткуванню. Такі спадкоємці зобов'язані включити суму отриманих у 2024 році доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до 01.05.2025.

    e-finance.com.ua

    Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

    WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

    WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

    OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    E-FINANCE.COM.UA
    E-mail: info@e-finance.com.ua

    © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
    Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
    When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.