В Україні збільшується кількість прикладів батьківського недбальства і такі випадки стають дедалі кричущими, - йдеться в сюжеті ТСН-Тижня. Нагадаємо, що минулого тижня дворічну дівчинку хтось висадив із машини і покинув на узбіччі швидкісної траси неподалік від Києва. Так розповів перехожий, який нібито і підібрав дівчинку. Уся служба ТСН кинулася шукати родичів маленької знайди. І правда, до якої журналістам вдалося докопатися, виявилася ще страшнішою. Дівчинка Катруся — доглянута і розвинена для свого віку. Здається, усе в житті дворічної Катрусі, як і в решти її однолітків, допоки не побачиш мами, яка залишила свою дитину напризволяще.
Батьківська байдужість та бездіяльність соцслужб шокують Пізніше дитину забрали до притулку. Із цукерками мама погодилася їхати з ТСН за донькою. Усю дорогу жінка переконувала, що за своєю дитиною доглядала. Проте маму до дитини не пустили. Слізно хочуть забрати дитину і мама, і рідний тато, і обидві бабусі.
Перед інцидентом дівчинка кілька місяців жила під Києвом, проте ті, хто мали б за своїми посадовими обов'язками відреагувати, нічого не бачили. До цього дівчинка з батьками жила в селі на Кіровоградщині. Там також соціальні служби станом дитини жодного разу не поцікавились. Офіційне пояснення - не приписана. Представник уповноваженого президента з прав дитини Людмила Волинець назвала цю ситуацією трагічною помилкою роздумів державних службовців. Рік тому, каже, в Україні створили окремий додатковий спецпідрозділ - ФСР: фахівці соціальної роботи, які зобов'язані перевірити кожну сім'ю з дітьми, незалежно благонадійна вона чи ні.
Поки робота триває на папері, а насправді постійно з'являються повідомлення про жахливі дитячі долі.
Торік країну сколихнула історія про жінку, яка вбила двох усиновлених дітей.
Цьогоріч у Львові знайшли двох братиків 14 і 6 років, які не вміли ходити. До такого стану їх довели рідні батьки. Соцслужби дітьми-мауглі зацікавилися лишень після анонімного дзвінка єдиного, хто виявився небайдужим.
Источник
e-finance.com.ua
Когда в Киеве обратят внимание на искалеченные детские судьбы
2013-10-22 06:03:00
Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.
WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open. WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch. OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy. Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна. |
Related News / Новини рубрики:
У 2024 році товарообіг між Україною та Японією показав позитивну динаміку
Податкові новини (ДПС у Дніпропетровській області) 20.12.2024 Die EU bereitet sich auf einen Winter ohne russisches Gas vor: Strategien und Initiativen Норвегія прогнозує рекордні інвестиції у нафтогазовий сектор на 2025 рік Китай досяг рекорду в добовому видобутку вугілля Croissance du trafic passagers à la frontière ouest : les plus grandes files d'attente dans la région de Lviv Die Karottenpreise in der Ukraine sind um 83 % gestiegen: Hauptgründe und Trends Diesel car sales in Ukraine fell by a third: top models of November ЄБРР надасть Укрзалізниці кредит у розмірі 480 мільйонів євро Rada Najwyższa przyjęła ustawę o ujawnianiu tajemnicy bankowej i o nadzorze nad majątkiem osób zaginionych |