• Main Page / Головна
  • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
  • Archive / АРХІВ
  • Contacts / Контакти
  • RSS feed
  • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
  • Експерти представили кращі практики інвестиційних проектів державно-приватного партнерства Туреччини
    2014-12-01 08:14:30

    Програма розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку та Американська торгівельна палата в Україні провели зустріч учасників Експертного центру з питань державно-приватного партнерства та інфраструктури, на якій було розглянуто підходи до реалізації проектів державно-приватного партнерства у Туреччині, а також можливість використання  набутого досвіду  для розбудови відповідних механізмів у різних секторах економіки України.

    Туреччина має успішний досвід реалізації проектів з державно-приватного партнерства, що ґрунтується на гнучкій державній політиці з підтримки муніципалітетів у створенні спільних з приватним сектором проектів. Так, за допомогою використання Міністерством охорони здоров’я Туреччини механізмів державно-приватного партнерства, в країні вже побудовано 25 госпіталів, що забезпечили 25000 місць для стаціонарного лікування. Міністерство транспорту, наприклад, реалізувало таким способом будівництво двох аеропортів у Стамбулі, а також в Анкарі та Ізмірі, які продовжують функціонувати в рамках державно-приватного партнерства. Серед іншого – реалізовані проекти з відновлення зеленого середовища міст, будівництва та розвитку індустріальних парків, технопарків, заводів з переробки відходів, торгово-розважальних комплексів, розвитку мережі трубопроводів. Учасники Експертного центру також ознайомилися з планами Уряду України щодо створення умов для інвестування в національну інфраструктуру, обговорили способи взаємодії представників усіх рівнів державної влади, схеми залучення приватних партнерів, моделі управління реалізацією проектів, а також питання з удосконалення  законодавства. Турецькі колеги в свою чергу поділилися планами з розвитку бізнесу в Україні.

    «Туреччина є регіональним лідером з використання проектів державно-приватного партнерства в якості механізмів залучення приватного сектору в інфраструктурні проекти», зазначила Тетяна Коротка, Голова Експертного Центру Палати; Директор з підготовки пілотних проектів державно-приватного партнерства, Програма розвитку державно-приватного партнерства (USAID). За її словами, для України, що готує та впроваджує свої власні проекти державно-приватного партнерства, досвід цієї держави є дуже цінним.

    Йонет Джан Тезель, Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні, зазначив: «Україна має можливість скористатися багатьма механізмами  економічного розвитку Туреччини. Інвестиційні ініціативи державно-приватного партнерства та розвиток технопарків в Туреччині  стали прикладами  кращої міжнародної практики у сфері управлінні проектами. Не дивлячись на те, що  досвід однієї країни  не може стовідсотково співпадати  з потребами інших держав, Туреччина може запропонувати  якісні та  випробувані ідеї, що знайдуть відгук в Україні. Саме тому  ми прагнемо заохотити  уряд  України та її приватний сектор до співпраці з Туреччиною. Ми хотіли би бачити Україну, що посилює свою економіку якісними, прозорими партнерствами  між публічним та приватним секторами».

    «Уряд України докладе всіх зусиль для практичної  реалізації проектів ДПП, у тому числі по відновленню інфраструктури, залучаючи і міжнародні, і вітчизняні інвестиції. Реалізовані проекти є  найкращим показником послідовно здійснених реформ для створення привабливого інвестиційного клімату. Агентство США з міжнародного розвитку  стало  надійним партнером Уряду з  надання висококваліфікованої технічної підтримки в цій сфері», - сказав Роман Качур, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

    За словами експертів, використання механізмів державно-приватного партнерства допоможе вирішити безліч проблем у різних сферах економіки України. Окрім того, це можливість підвищити значення регіонального управління при реалізації проектів з розвитку територій.

    e-finance.com.ua

    Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

    WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

    WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

    OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    E-FINANCE.COM.UA
    E-mail: info@e-finance.com.ua

    © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
    Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
    When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.