• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Які документи необхідні юридичним особам для отримання електронного цифрового підпису
  Опубликовано: 2015-10-05 08:22:28

  Як повідомила  начальник відділу реєстрації  платників податків ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська   Валентина Тертишна , передбачений наступний перелік документів,необхідних для отримання послуг електронного цифрового підпису юридичною особою:
  • заповнена та підписана Реєстраційна картка (для юридичної особи) встановленого зразка у двох примірниках;
  • додаток до розділу 2 Реєстраційної картки (в разі одночасного отримання послуг ЕЦП для більш ніж двох осіб), у двох примірниках;
  • оригінал статуту юридичної особи (засновницького договору, рішення про створення юридичної особи, яка діє на підставі модельного статуту) або його нотаріально засвідчена копія (надається виключно для ознайомлення);
  • документи, що підтверджують повноваження керівника заявника (копія наказу про призначення, протокол загальних зборів засновників/учасників);
  • копії документів, що підтверджують належність підписувача до юридичної особи та його повноваження (наказ про призначення на посаду або трудовий договір);
  • копія дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства або службової картки (за наявності таких осіб);
  • копія паспорта підписувача (копії 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток) та сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання) або паспорта громадянина України для виїзду за кордон з відміткою про постійне місце проживання в іноземній державі, засвідчена підписом власника;
  • для іноземних громадян – копія посвідки на постійне (тимчасове) місце проживання, засвідчена підписом власника, або паспорт громадянина іншої країни із нотаріально засвідченим перекладом на українську мову;
  • копія картки платника податків, засвідчена підписом власника (тільки для посадових осіб, які уповноважені на підписання звітності). Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову.
  У разі неможливості особистої присутності заявника в АЦСК ІДД ДФС, він може бути представлений довіреною особою. У цьому випадку заявник надає довіреність, засвідчену підписом керівника підприємства з прикладенням його печатки або у разі відсутності печатки – нотаріально.
  Нагадуємо, що для зручності користувачів сервісу діє електронний ресурс за адресою www.acskidd.gov.ua.


  Завідувачем сектору адміністрування єдиного внеску ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська  Валерієвною Гуровою проведено з платниками податків «гарячу лінію» з питань порядку обчислення та сплати єдиного  внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування.
  Надаємо питання, з якими зверталися платники у ході проведення заходу та відповіді на них.
  Питання 1: Чи є базою нарахування єдиного внеску заробітна плата учнів та слухачів учбових закладів, яка виплачується їм при проходженні виробничої практики ?
  Відповідь: Оскільки учні, які проходять виробничу практику, не є штатними працівниками підприємства, а отже не перебувають з ним у трудових відносинах, то заробітна плата, яка виплачується їм при проходженні виробничої практики, не є базою нарахування та утримання єдиного внеску.
   
   Питання 2: Де знайти клас ризику для обкладання зарплати єдиним внеском ?
   Відповідь: Якщо працю співробітника підприємець використовує в діяльності, вид якої він прийняв за основний, то клас професійного ризику виробництва для визначення розміру ставок єдиного внеску він знайде у Виписці з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб -  підприємців, яку можна замовити в державного реєстратора.
   
  Питання 3: Як оподатковувати зарплату сумісника, якщо її сума менша за мінімальну ?
  Відповідь: Якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної зарплати, суму єдиного внеску розраховують як добуток розміру такої мінімальної зарплати та ставки єдиного внеску, установленої для відповідної категорії платника (абз.9 ч.5 ст.8 Закону про ЄСВ). Однак, враховуючи приписи абз.10 ч.5 ст.8 Закону про ЄСВ така вимога не діє стосовно зовнішніх сумісників.
  Отже, базою нарахування єдиного внеску на зарплату зовнішніх сумісників є фактично нарахована зарплата. Сума єдиного внеску розраховують множенням суми нарахованої заробітної плати на ставку єдиного внеску. При цьому не важливо, який саме розмір зарплати сумісника - менше, більше чи дорівнює мінімальній зарплаті.
   
  Питання 4: Як заповнити звіт з ЄСВ, якщо по одній застрахованій особі наявні різні види нарахувань ?
         Відповідь: Якщо протягом одного звітного періоду застрахованій особі були здійснені нарахування виплат, у яких відрізняються база нарахування єдиного внеску та розміри ставок єдиного внеску, то на одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015р. №435.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  У Дії анонсували пенсійне посвідчення та посвідку на проживання  Деякі особливості заповнення декларації про майновий стан і доходи у разі продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна  Платникам рентної плати про подання податкової декларації в електронному вигляді  Як відкривається спеціальний рахунок в банку для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування?  Про скасування помилково проведеної суми розрахунків через ПРРО  До уваги ФОП – «спрощенців» третьої групи, що застосовують ставку 2 відсотки  Воєнний стан: застосування нульової ставки акцизного податку  Яким чином визначається тип об’єкта нерухомості з метою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?  Чи необхідно фізособі, яка здає в оренду особисте майно, реєструватись ФОП?  Яким чином через Електронний кабінет КУА подає фінзвітність щодо результатів діяльності ІСІ без статусу юрособи, активами якого вона управляє?
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.